Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Vasario 1 d. Arimanto Mikaločiaus treniruojami NKL žaidžiantys „Kretingos“ krepšininkai išvykoje 110:78 (30:21; 21:18; 30:18; 29:21) neprilygo Joniškio „Delikatesui“ (16 pergalių, 15 pralaimėjimų). Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, spurtavę 14:2, kretingiškiams pavyko priartėti 18:15, bet į tai „Delikatesas“ atsakė dar vienu savo spurtu ir įgijo dviženklę persvarą – 39:29. Po pertraukos varžovai dar kartą sužaidė sėkmingai ir nutolo 67:45, o kretingiškiai po šito spurto atsigauti nesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Roberts Dembskis (6/10 dvitaškiai) – 13, Rytis Zabita (5/6 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 11, Edgaras Danys (3/6 tritaškiai) ir Justas Žiubrys (2/4 tritaškiai) – po 10, Mindaugas Stašys (11 rez. perdavimų) ir Ernestas Bružas (2/5 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai) – po 8, Nojus Pabrieža – 7, Mantas Ruikis – 5, Modestas Jurkaitis – 4, Edvinas Alunderis – 2.

Vasario 3 d. kretingiškiai namuose 107:92 (20:23; 25:23; 35:21; 27:25) nugalėjo Ukmergės „Steką“ (16 pergalių, 15 pralaimėjimų). Įpusėjus rungtynėms kretingiškiai turėjo minimalų atsilikimą 46:45, bet III kėlinį jiems pavyko perlaužti rungtynes ir po Justo Žiubrio taiklaus metimo nuo aikštės vidurio persvara padidėjo iki 13 taškų (80:67). Ketvirtą kėlinį kretingiškiai tęsė uraganinį puolimą ir neleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Roberts Dembskis (7/11 dvitaškiai, 10/12 baudos, 5 atk. kamuoliai, 4 per. kamuoliai, 2 blokai, 29 naud. balai) – 24, Mindaugas Stašys (6/9 dvitaškiai, 6/7 baudos, 5 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai) – 18, Mantas Ruikis (3 per. kamuoliai) ir Justas Žiubrys (2/3 tritaškiai) – po 13, Rytis Zabita (5/6 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 12, Ernestas Bružas (4 per. kamuoliai) – 11, Nojus Pabrieža (3/5 dvitaškiai) – 6, Modestas Jurkaitis – 5, Edgaras Danys (6 atk. kamuoliai, 8 naud. balai) – 3, Eisvydas Petkus – 2, Edvinas Alunderis ir Tautvydas Rudys. Kretingiškiai su 12 pergalių ir 19 pralaimėjimų šiuo metu užima XI turnyrinės lentelės vietą.

Šią savaitę „Kretingos“ komanda žais dvejas rungtynes su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ (7 pergalės, 24 pralaimėjimai), vasario 8 d. 18 val. namuose, vasario 10 d. 14 val. išvykoje.