Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną-2°C debesuotumas 100 %
Naktį-3°C debesuotumas 60 %
Apklausa

Ar visuomeniniai rinkimų komitetai turėtų būti prilyginami politinėms partijoms?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Iš mokinių olimpiados – su aukso medaliais

  • Dovilė SIMAITYTĖ
  • Sportas
  • 2010-03-26

Kretingiškių gimnasčių šešetas – Neringa Staniūtė, Ernesta Meškytė, Deimantė Jonikaitė, Monika Vaškylaitė, Neda Paulikaitė, Kotryna Vaineikytė – negalėjo nuslėpti džiaugsmo: jų darbą intensyviose treniruotėse vainikavo pergalė Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse gimnastikos varžybose.

Vaikų ugdymo centro gimnastės (iš kairės) – Neda Paulikaitė, Kotryna Vaineikytė, Monika Vaškylaitė, Deimantė Jonikaitė, Ernesta Meškytė ir Neringa Staniūtė, treniruojamos Laimos Idės, įrodė, kad Lietuvoje yra geriausios.

Kai kurioms Vaikų ugdymo centro gimnastėms tai buvo pirmasis pasirodymas, kaip pačios sako, tikrose varžybose. Todėl aukso medaliai maloniai nudžiugino ir trenerę Laimą Idę: „Svajojau apie trečiąją vietą. Nors komandos pagrindas – tik šiemet gimnastiką pradėjusios lankyti mergaitės, tačiau tikėjausi, kad jos taps prizininkėmis, nes yra labai darbščios, pareigingos, turi šiai sporto šakai reikalingas savybes – lankstumą, jėgą ir koordinaciją“.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse gimnastikos varžybose kretingiškės, kurios yra nuo 7 iki 10 metų amžiaus, geru sportišku pasirengimu išsiskyrė tarp 11 komandų. Gimnastės turėjo įveikti keturias rungtis: mankštos pratimus, šuolius per ožį, padaryti akrobatikos junginius, kyboti ant skersinio. Mergaitėms teko pademonstruoti ir šokį, kuriame svarbiausia – judėti sinchroniškai.

„Šokio elementai yra nesunkūs, tačiau mergaitės turi viena kitą stebėti ir jausti“,- paaiškino L.Idė, kuri, šią sporto šaką pamilusi dar vaikystėje, gimnastes treniruoja keturioliktus metus.

Mergaitės, kurios treniruojasi triskart per savaitę po 1,5-2 val., tikino, kad jas sieja ne tik bendras sportinis tikslas, bet ir draugystė. Todėl jau dabar jų veidais prabėga liūdesio šešėlis – trys mergaitės kitais metais taps penktokės ir turės palikti gimnastikos komandą.

„Mergaitės pabyra po skirtingas miesto mokyklas ir „pradingsta“,- apgailestavo trenerė L.Idė, kūno kultūros mokytoja dirbanti 34 metus.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas