Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar domitės dabar pristatoma mero ir Tarybos 2023 m. ataskaita?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Atidarymo juostelę kirpo rajono meras Antanas Kalnius (dešinėje) ir „Raguvilės“ vadovas Virginijus Brazauskas.

Praėjusį savaitgalį šurmuliavusią Kretingos miesto šventę praturtino ir uždarosios akcinės bendrovės „Raguvilė“ įkurtuvės: Tiekėjų gatvės pradžioje, palei plentą Šiauliai–Palanga, naujai pastatytame apie 500 kv. m ploto angaro tipo apšiltintame pastate įsikūrė „Raguvilės“ administracija ir dalis technikos bazės.

Įmonė „Raguvilė“ teikia aplinkos tvarkymo, pervežimo paslaugas, tvarko nuotekas ir prižiūri nuotekų sistemas, gamina ir tiekia biokurą, nuomoja techniką. „Raguvilę“ 2003 metais įkūrė Virginijus Brazauskas, verslauti pradėjęs Raguviškiuose gamindamas įvairius molio dirbinius. „Raguvilės“ 2023 metų pajamos siekė per 7 mln. 600 tūkst. eurų, grynasis pelnas – 700 tūkst. eurų. Įmonėje šiandieną dirba 74 žmonės. Netrukus kolektyvą papildys dar 12 darbuotojų, dirbsiančių Klaipėdoje: „Raguvilė“ laimėjo Klaipėdos miesto savivaldybės skelbtą konkursą Klaipėdos miestui tvarkyti, darbus pradeda nuo birželio 17 dienos, pagal sutartį su uostamiesčio Savivaldybe šį miestą švarins, gražins 3 metus. Šiandieną „Raguvilė“ tvarko Plungės, Telšių, Mažeikių, Šilutės, Alytaus miestus.

„Turiu nuostabią komandą, galinčią sėkmingai dirbti ir man nesant, tą jie įrodė, kai septynis mėnesius gydžiausi. Šiandieną ta šventė yra jiems“, – su ašaromis akyse savo sveikinimo kalbą per įkurtuvių iškilmes pradėjo bendrovės „Raguvilė“ savininkas ir direktorius Virginijus Brazauskas, akcentavęs, kad žmogus vienintelis teršia gamtą ir yra didžiausias jos niokotojas, o „Raguvilė“ padeda gamtai apsivalyti, švarindama aplinką, perdirbdama antrines žaliavas – naujoje įmonės buveinėje pakloti gumos kilimėliai buvo iš perdirbtų padangų.

„Raguvilės“ kolektyvas šventės dieną

„Raguvilei“ Tiekėjų gatvėje Kretingoje priklauso apie 1 ha žemės sklypas, V. Brazauskas svarsto galimybę teritoriją išplėsti dar apie 2 ha, iš jų – 1 ha prie pat plento tinka tik transporto parkui, nes čia yra infrastruktūros koridorius, kurio užstatyti neleidžiama. Esamame sklype netrukus statys dar apie 200 kv. m patalpas.

Su įkurtuvėmis V. Brazauską ir „Raguvilės“ kolektyvą pasveikino Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius, pašmaikštavęs, kad į šventę atvyko taip pat su puikia savąja komanda – vicemere Vaida Jakumiene, administracijos direktore Vilma Preibiene, Kretingos miesto seniūnijos seniūne Gintare Liobikiene. A. Kalnius prisiminė operatyvią „Raguvilės“ pagalbą likviduojant naftos produktų išsiliejimo Salantuose padarinius. „Tada paskambinau, Virginijau, pasakei „išspręsime“, kad ir toliau taip – „išspręsim“, – linkėjo jisai.

A. Kalnius tokia proga tradiciškai padovanojo „Raguvilei“ Kretingos miesto vėliavą.

Nauja „Raguvilės“ administracinė-gamybinė bazė Tiekėjų gatvėje Kretingoje

Seimo narys Antanas Vinkus pagyrė V. Brazauską už nuoširdumą, meilę savo kraštui. „Mylėkite šį kraštą, tesėkite duotą žodį“, – tarė A. Vinkus, kreipdamasis ir į susirinkusius.

„Raguvilės“ kolektyvą ir jos vadovą įsikūrus Kretingoje pasveikino Kretingos rajono savivaldybės tarybos nariai Gediminas Venckus, Giedrius Petreikis, Violeta Turauskaitė, Jolanta Gedvilaitė, Steponas Baltuonis, Miškų urėdijos Kretingos padalinio vadovas Tomas Zaleckis, verslininkai – bendrovės „Kretingos santechnika“ savininkas ir vadovas Evaldas Rumbutis, kiti.

Svečiai galėjo apžiūrėti teritorijoje išrikiuotą modernią įmonės techniką, dargi susipažinti, kaip ji veikia.

Svarbus šventės akcentas buvo vėliavų pakėlimas. Jų ant stiebų suplevėsavo penkios: Lietuvos, Europos Sąjungos, Kretingos, Ukrainos ir „Raguvilės“.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas