Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Gegužę prasidėjo pirmasis mokymų etapas – mokymų sesija, skirta bendruomenių kultūros poreikiams atpažinti, jiems tenkinti. Praktinėmis užduotimis siekiama ištirti bendruomenės sudėtį, nustatyti kultūros dalyvių aktyvą ir poreikius. Atsižvelgiant į gautus praktinių užduočių rezultatus, bus generuojamos idėjos, kuriami veiklų planai, viešinimo strategijos ir apsisprendžiama, koks kultūros produktas ir kada bus pasiūlomas bendruomenei.

Šiais metais į projekto veiklas įtraukti ne tik Kretingos rajono bendruomenių specialistai, bet ir kolegos iš Skuodo, Klaipėdos rajonų. Siekiant įvertinti, kaip projekto tikslas ir uždaviniai įgyvendinami skirtinguose, bet gimininguose savo kultūra ir gyventojų skaičiumi rajonuose, iš kaimyninių rajonų pasirinkta tik po vieną pilotinę bendruomenę: Skuodo – Ylakių, Klaipėdos rajono – Priekulės. Projekto veikloms atrinkti šie Kretingos rajono kaimai: Grūšlaukė, Jokūbavas, Kurmaičiai. Atrankos kriterijai, pagal kuriuos buvo atrinkti dalyviai, – gausi bendruomenė, veikiantys keli kultūros subjektai, bendruomenės potencialas.

Projekto siūlomos veiklos sieks įrodyti komandinio darbo pranašumus, bendro tikslo svarbą, o įgytos kompetencijos, užmegzti bendradarbiavimo ryšiai, patirti darbo metodai leis ateityje užtikrinti kokybiškų kultūros paslaugų teikimą vietos bendruomenių nariams.

Šis projektas ypač svarbus galutiniam mokymų adresatui – projekte dalyvaujančių rajonų gyventojams. Jiems bus pasiūlomas inovatyvus, aktualus kultūros produktas ar paslauga, užtikrintas profesionaliojo meno pažinimas, paskatinta kokybiškų veiklų tąsa.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas