Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šį antradienį Kretingos rajono savivaldybės tarybos opozicijos narys, konservatorius-krikščionis demokratas Juozas Mažeika registruoti pateikė du Tarybos sprendimo nepritarti metanolio ir žaliojo vandenilio gamyklos Auksūdžio kaime šalia Darbėnų miestelio projektus, vienas jų yra protokolinis, kaip paaiškino politikas – tam atvejui, jei neregistruotų, atmestų pirmąjį.

J. Mažeika teigė, kad sprendimo projektą, kuris atskleistų Tarybos politikų pozicijas dėl šios chemijos gamyklos statybos, paskatino didžiausio galingumo Baltijos šalyse ir Skandinavijoje metanolio ir žaliojo vandenilio gamyklos atsiradimui šioje rajono vietoje nepritariančiųjų iniciatyvinės grupės nariai. „Mes, Savivaldybės tarybos politikai, turime atstovauti savo bendruomenėms. Darbėnų bendruomenė yra didelė, negalime ignoruoti jiems kilusio nerimo, baimių dėl galimai aplinkai, žmonių sveikatai pavojingos pramonės atėjimo. Iniciatyvinės grupė nariai, jos pirmininkas Kęstutis Kuliesius nori išgirsti Tarybos nuomonę, ar Taryba yra išvien su bendruomene“, – kalbėjo J. Mažeika.

Pagal galiojančią tvarką, Tarybos sprendimo projektas svarstymui registruojamas, kai jam pasirašydami pritaria ne mažiau kaip trečdalis Tarybos narių.

J. Mažeikos parengtus ir pateiktus sprendimo projektus pasirašė 11 Tarybos narių, jų dauguma atstovauja Tarybos opozicijai, yra ir valdančiųjų – tai Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ nariai Vitalija Valančiutė, Tomas Abelkis, Arūnas Merkelis.

Taryba šį sprendimo projektą svarstyti turėtų vasario 29 d. posėdyje.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas