Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Meilė ALČAUSKIENĖ:

– Nesuprantu, kam reikia automobilius tikrinti iš naujo, nors jau yra patikrinę Techninės apžiūros stoties specialistai, ir esi ramus, kad viskas gerai. Jei kas pasirodys ne taip, aplinkosaugininkams dabar suteikta teisė panaikinti privalomosios techninės apžiūros dokumento galiojimą, o automobiliui reikės atlikti pakartotinę techninę apžiūrą... Na, vadinasi, tikrai kažkas negerai valstybėje, jeigu nepasitikima institucijomis.

Algis MAŽIONIS:

– Aplinkosaugininkai ir taip turi daug darbo – tegul rūpinasi šiukšlėmis pamiškėse, šviečia visuomenę. Ne iš gero daugelis gyventojų Lietuvoje važinėja senais automobiliais – naujų „neįkanda.“ Žinoma, bus problemų – kai kuriuos nubaus, panaikins techninės apžiūros galiojimą. O juk iš tikrųjų daug daugiau aplinką teršia lėktuvai, fejerverkai, karai... Manau, užuot pirkus prietaisus taršai matuoti, geriau tas lėšas skirti tam, kad nebūtų karų.

Aušra JONKUVIENĖ:

– Aš visada buvau ir esu už švarią gamtą, už gyvūnų apsaugą. Iš vienos pusės žiūrint, tie taršos tikrinimai būtų gal nieko blogo, jeigu važiuoji techniškai tvarkingu automobiliu. Tačiau tikrai nejauku būtų, jeigu aplinkosaugininkai stabdytų naktį arba kad ir dieną kur nors nuošalioje vietoje. Nepaklusus šiam reikalavimui, žada bausti tūkstantine bauda, nors pirmąkart, manau, užtektų vairuotoją ir įspėti.

Aušra GUJIENĖ:

– Aš važiuoju nauja mašina, nebijau, į nemalonią situaciją dėl taršos neturėčiau patekti. Bet nenorėčiau ir, nors gresia didelės baudos, turbūt net nesustočiau stabdoma naktį. Žinau, kad aplinkosaugininkų ekipažas vilkės specialiąją liemenę, mūvės rankogalius ar gali turėti kitų šviesą atspindinčių elementų, bet tai neguodžia – ar maža yra apsimetėlių?

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas