Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Po krepšiu – 10 numeriu pažymėtais marškinėliais žaidžiantis Mantas Ruikis, per susitikimą su „Perlu“ pelnęs 13 taškų.

Gruodžio 7 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, namuose 87:84 (22:18; 22:21; 26:21; 17:24) po atkaklios kovos „7bet-NKL“ pralaimėjo prieš turnyrinės lentelės kaimynę Šilutės „Šilutę“ (6 pergalės, 14 pralaimėjimų). Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Šilutės, kurie po I kėlinio pirmavo 22:18, II kėlinį toliau vyko atkakli kova, po jo vis dar pirmavo svečiai 44:39. Po pertraukos „Šilutės“ komanda atitrūko 67:54, bet kretingiškiai surengė sėkmingą ataką 14:0 ir paskutinio kėlinio viduryje atsidūrė priekyje – 71:70. Likus žaisti 0,5 min., kretingiškiai dar atsiliko 9 taškais – 87:78, tačiau po minutės pertraukėlės pradėjo tirpdyti savo atsilikimą. Justas Žiubrys atkovojo kamuolį puolime ir pelnė du taškus, svečiai prarado kamuolį ir dar užsidirbto techninę pražangą, Arvydas Šikšnius realizavo baudos metimą, o Edgaras Danys pridėjo ir tritaškį – 84:87. Likus žaisti 9 sek., kapitonas Rytis Zabita dar kartą perėmė kamuolį, Justas Žiubrys bandė tritaškiu išlyginti rezultatą, bet buvo netikslus, o šeimininkams dar kartą pavyko atkovoti kamuolį. Likus žaisti 3 sek., A. Mikaločius paprašė minutės pertraukėlės, ir A. Šikšnius dar turėjo galimybę išlyginti rezultatą tolimu šūviu, bet tikslo nepasiekė ir svarbią pergalę pasiekė svečiai.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Justas Žiubrys (5/9 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai) ir Mindaugas Stašys (10/12 baudos, 18 naud. balų) – po 16, Edgaras Danys (3/4 tritaškiai, 4 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 14, Mantas Ruikis (3/7 dvitaškiai) ir Rytis Zabita (5/9 dvitaškiai, 12 atk. kamuolių, 4 per. kamuoliai, 20 naud. balų) – po 11, Edvinas Alunderis (5/7 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 10, Modestas Jurkaitis – 4, Arvydas Šikšnius ir Kristupas Smirnov (5 atk. kamuoliai) – po 1.

Gruodžio 9 d. „Kretingos“ komanda dar kartą namuose 83:75 (16:24; 22:11; 18:21; 27:19) turėjo pripažinti ir Vilkaviškio „Perlo“ (11 pergalių, 8 pralaimėjimai) pranašumą. Kretingiškiai II kėlinį pradėjo spurtu 10:0 ir nutolo (12 min. 28:16), bet iki pertraukos svečiai perėmė iniciatyvą – 38:35. Įtempta kova vyko ir III kėlinį, po kurio rezultatas dar buvo lygus 56:56. Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei kretingiškiai po M. Stašio dvitaškio atsiliko dviem taškais 75:77, bet varžovai atsakė ir savo dvitaškiu. Kita „Kretingos“ ataka baigėsi nesėkmingai, svečiai pataikė abi baudas ir įtvirtino pergalę.

„Kretinga“: Rytis Zabita (8/9 dvitaškiai, 5/7 baudos, 18 atk. kamuolių, 3 blokai, 39 naud. balai) – 21, Mantas Ruikis (3/6 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) – 13, Mindaugas Stašys (2/5 tritaškiai, 6 rez. perdavimai) – 12, Edgaras Danys (5/7 dvitaškiai, 4 rez. perdavimai) – 11, Arvydas Šikšnius (2/8 tritaškiai) – 8, Justas Žiubrys (3/3 dvitaškiai) – 6, Nojus Pabrieža (4 atk. kamuoliai) – 4, Modestas Jurkaitis ir Kristupas Smirnov.

Šią savaitę „Kretingos“ komandos laukia dar dvejos rungtynės: gruodžio 14 d. išvykoje su Kauno „Žalgiriu-II“ (12 pergalių, 7 pralaimėjimai), o gruodžio 16 d. 16 val. namuose su Vilniaus „Steku“ (8 pergalės, 10 pralaimėjimų).