Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Lapkričio 30 d. „Kretingos“ vyrų krepšinio komanda, rungtyniaujanti „7bet-NKL“ ir treniruojama Arimanto Mikaločiaus, namų aikštėje Kretingos sporto centre 81:77 (19:21; 21:20; 15:17; 26:19) po labai atkaklios ir permainingos kovos palaužė Vilniaus „Rytą-II“ (5 pergalės, 10 pralaimėjimų).

Įpusėjus I kėliniui priekyje buvo svečiai 16:5, bet iki kėlinio pabaigos kretingiškiams pavyko pristabdyti varžovų spurtą ir sušvelninti skirtumą 21:19. Likus 3 min. iki II kėlinio pabaigos Arvydas Šikšnius pataikė tritaškį ir kretingiškiai spurtavo – 38:30, bet savo spurtu pirmą rungtynių pusę užbaigė ir „Rytas-II“, kuris atstatė minimalią persvarą – 41:40. Po pertraukos komandos ir toliau keitėsi sėkmingomis atakomis, tad kas taps rungtynių nugalėtoju, sprendėsi paskutinėmis IV kėlinio minutėmis. Likus 43 sek. rezultatas buvo lygus 75:75, bet Mantas Ruikis išprovokavo varžovo pražangą mesdamas iš toli ir realizavo visus tris baudų metimus – 78:75. Vilniečių ataka buvo nesėkminga, o prie baudų metimų linijos stojęs K. Smirnovas realizavo vieną iš dviejų baudų (79:77). Kitoje aikštės pusėje svečiai pataikė tik vieną baudos metimą, bet atkovojo kamuolį puldami ir antruoju bandymu pataikė tik vieną baudos metimą 79:77. Svečiai pasiuntė prie baudų metimo linijos M. Stašį, šis nesuklydo ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mindaugas Stašys (4/8 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) – 21, Rytis Zabita (8/11 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 3 blokai, 28 naud. balai) – 18, Mantas Ruikis (5/10 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 13, Edgaras Danys ir Kristupas Smirnov (5 atk. kamuoliai) – po 7, Justas Žiubrys, Modestastas Jurkaitis (2/2 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai, 10 naud. balų) ir Edvinas Alunderis (7 atk. kamuoliai) – po 4, Arvydas Šikšnius – 3.

Gruodžio 2 d. „Kretingos“ komanda Palangoje 67:66 (16:15; 18:19; 21:15; 12:17) turėjo pripažinti vietos „Olimpo“ (13 pergalių, 5 pralaimėjimai) pranašumą. Rungtynes geriau pradėjo kretingiškiai, kurie, sužaidus kiek daugiau negu 4 minutes, pirmavo 10:2, bet per likusį kėlinio laiką pavyko pelnyti tik 5 taškus, ir šeimininkai po I kėlinio išsiveržė į priekį 16:15. Antro kėlinio pabaigoje kretingiškiams vėl pavyko žaisti sėkmingai ir nutolti (18 min. 34:27), bet per likusį laiką taškus pelnė tik šeimininkai ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 34:34. Lygi kova tęsėsi ir po ilgosios pertraukos, likus žaisti 14 sekundžių M. Stašys stojo prie baudų metimo linijos ir neklydo sušvelnindamas „Kretingos“ atsilikimą iki minimalaus 63:64. Kitoje aikštės pusėje Šarūnas Valunta pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir padvigubino komandos persvarą 65:63, po „Kretingos“ minutės pertraukos Mindaugas Stašys metimu iš vidutinio nuotolio galėjo išlyginti rezultatą, bet jo bandymas tikslo nepasiekė, o kitoje aikštės pusėję Robert Subotkevič neklydo prie baudų metimo linijos – 67:63. Likus kiek daugiau negu sekundei Mantas Ruikis dar spėjo pataikyti iš toli ir sumažinti skirtumą iki minimalaus 67:66, bet laiko kažką pakeisti nebeliko.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys (5/6 baudos, 8 rez. perdavimai) – 16, Edgaras Danys (5/6 baudos) ir Mantas Ruikis (2/3 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – po 12, Kristupas Smirnov – 9, Modestas Jurkaitis – 7, Arvydas Šikšnius – 6, Rytis Zabita (8 atk. kamuoliai) – 2, Justas Žiubrys ir Edvinas Alunderis – po 1.

Šią savaitę „Kretingos“ komanda iškovojo vieną pergalę, bet to užteko, kad būtų pagerinta vieta turnyro lentelėje – komanda, per 18 sužaistų turų iškovojusi 6 pergales, pakilo į X turnyrinės lentelės vietą.

Artėjantį savaitgalį Kretingos komanda abejas rungtynes žais namuose, Kretingos sporto centre: gruodžio 7 d. 19 val. – su turnyrinės lentelės kaimynais Šilutės „Šilute“ (5 pergalės, 13 pralaimėjimų), o gruodžio 9 d. 16 val. – su Vilkaviškio „Perlu“ (10 pergalių, 6 pralaimėjimai).