Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Lapkričio 23 d. 15 val. Kretingos viešojoje Motiejaus Valančiaus bibliotekoje įvyks labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ 10-mečiui skirtas renginys – knygų dovanojimo šventė. Kaip „Pajūrio naujienoms“ sakė šio fondo savanorė dr. Dalia Martišauskienė, šįsyk rajono bibliotekas, mokyklas ir darželius pasieks geriausios dešimties lietuvių autorių 11-os pavadinimų knygos, papildysiančios „Vaikų bibliotekėlę“.

Tai Danės Griganės „Šarka“, Dianos Lekevičienės „Paslapčiagai“, Dominyko Markevičiaus „Ančiukas ir Ech“, Eugenijos Marks „Liepa ir Rokis nepasiduoda“, Jolitos Zykutės „Spyglys. Mėlyna dėžutė“, Inos Ogenskienės „Koncertas turėklui“ ir „Sagutė“, Jolantos Sereikaitės „Katytės Tikės miškas“, Kristinos Jakaitės „Bobausis be ausų: trumpos istorijos apie Spurgį“, Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis. Vasara“, Rebekos Unos „Aš pakeisiu pasaulį“.

„Knygų dovanojimo šventė – tai proga pabendrauti, išgirsti naujausias vaikų literatūros naujienas, pasidžiaugti knyga, kaip dovana“, – dr. D. Martišauskienė sakė, kad labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ laukia ne tik atstovų iš bibliotekų, ugdymo įstaigų, bet ir rajono visuomenės.

Šventinį renginį papuoš ir kretingiškės solistės Algimantės Kubilinskaitės pasirodymas.

„Vaikų bibliotekėlė“ – tai vienas labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ projektų, pagal kurį knygų lentyna kiekvienais metais papildomos naujausiomis lietuvių autorių knygomis, naujai iliustruotomis ir perleistomis vaikų literatūros klasika tapusiomis knygomis.

Fondas bendradarbiaudamas su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos Lietuvos skyriumi ir Lietuvos rašytojų sąjunga kasmet skelbia Nacionalinį vaikų literatūros konkursą, kurio tikslas– duoti postūmį lietuvių vaikų literatūros raidai, paskatinti rašytojų ir dailininkų bendradarbiavimą, paakinti debiutuoti naujus talentus.

Laureatams fondas įsteigia solidžias premijas, sudaro galimybes publikuoti savo kūrinius itin dideliu tiražu, kad knygos pasiektų kuo daugiau skaitytojų. Konkurse dalyvavusios ir geriausių knygų vardą pelniusios knygos surenkamos į „Vaikų bibliotekėlę“. Fondo lėšomis kiekviena knyga atrinkta į „Vaikų bibliotekėlę“ yra išleidžiama tūkstančiais egzempliorių.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas