Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos sporto mokykloje (SM) buvo surengtas krepšinio turnyras „Mokslo metų pradžios taurė 2023“, kuriame varžėsi 2013 metais gimę sportininkai iš įvairių šalies miestų. Turnyre dalyvavo ir Kretingos SM komanda (treneris Arimantas Mikaločius), galutinėje įskaitoje užėmusi IV vietą, o naudingiausiu komandos žaidėju buvo išrinktas Ugnius Zaranka. Pirmą vietą užėmė svečiai iš sostinės – Vilniaus krepšinio mokyklos.

Tokie turnyrai ne tik skatina vaikus sportuoti, bet ir pritraukia naujų sportininkų. Jaunuolių, norinčių lankyti krepšinio treniruotes, skaičius auga, todėl Kretingos sporto mokyklos salėje jau darosi ankšta. Netrukus duris atversiantis naujasis Kretingos sporto centras išspręs erdvių sportuoti trūkumo problemą, jame bus organizuojami kiti renginiai ir turnyrai.

„Krepšinio treniruotėse sportuoja per 500 vaikų, dauguma jų kelsis į naująjį sporto centrą, nes čia visi sunkiai telpame. Labai reikėjo Kretingos miesto infrastruktūros, skirtos sportui, plėtros, nes treniruojamų jaunuolių skaičiumi lenkiame visų aplinkinių ir net kai kurių didžiųjų Lietuvos miestų sporto akademijas“, – dalinosi Kretingos sporto centro krepšinio mokytojas A. Mikaločius, tokius turnyrus organizuojantis jau 13 metų.

Anot jo, nors rengiamos rungtynės yra draugiškos, jos atneša labai didelę naudą patiems vaikams: žaidimo metu treneriai pastebi vaikų stipriąsias ir silpnąsias vietas, o sportininkai įgyja svarbios patirties.

„Per draugiškus turnyrus treneris suteikia galimybę pažaisti visiems komandos žaidėjams, pagrindinis turnyrų tikslas – pasisemti patirties, patobulėti ir duoti vaikams žaidimo laiko, o pergalės ir rezultatai čia tik antroje vietoje. Treneris gali tobulinti tam tikrus aspektus, kurių negalėtų ugdyti oficialiose rungtynėse, nes ten būtinai reikia laimėti“, – sakė A. Mikaločius.

Per sezoną Kretingos sporto mokykla surengia apie 20 krepšinio turnyrų, skirtų visoms amžiaus grupėms. Yra pasirūpinama ne tik rungtynių struktūra, bet ir dalyvių apgyvendinimu, maitinimu.

Tai buvo pirmasis, bet ne paskutinis šį mėnesį Kretingos sporto mokykloje organizuojamas krepšinio turnyras: rytoj, rugsėjo 16 dieną, į Kretingą atvažiuoja 2012 m. gimę sportininkai iš Vilniaus, Biržų, Kėdainių ir Kauno miestų.

Domas RAIŠUTIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas