Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Mintys žvelgiant į brolio Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos paveikslą-herbarą (1 komentarai)

LT LithuaniaKitas Jurgis, iš kai
2023-09-10 19:40:16
"Mūsų laikais medicina gydo kūną, o sielos sopulius išklauso dvasininkai. "

Dievas mato
Laikas bėga
Mirtis vejas
Amžinybė laukia

خیلی عصبیم


Graikiški medikai dar kažkiek turi sąžinės, o sužydėję, medicinos ąsai ne tik nugydo kūną, ir, sielą, bet ir užmuša dvasią, prieš bet kokiu atveju įvyksiančią ir t'sakant turinčią būti - orią kūninę mirtį, o ne pasipelnančiai prisidengdami, "geresne" aparatūra, saugok sveikata, gal tau vėžys, bei mokslas netyli. VBS agentūros davatkos dirba. Neprasitark, apie savo gimdytojus, tarkim, pensininkus mylinčius ir viską apmokančius vaikus gyvenančius tarkim, užsienyje, nes "žydų stebuklingas lakmusėlis parodys", kad iš tikrųjų vėžys... ir ligų tikrai ne viena. O be to metas ir prisiminti tai iš naujo ir be medikų pagalbos, kuo tolyn tuo kelias iki "00" iš lovos laiko atžvilgiu ilgėja. Nes jei nepatikėsi, prireiks apsišvietinimo žydiškos (špikuliantų arba kitaip šiuolaikiškai verslinykų) onkologinės lempos! Mirtis laukia, ir ji iš mokesčių mokėtojų kišenės, ir dar kūninė bet kokiu atveju. Koks tau skirtumas, anksčiau ar vėliau? Ir kokios dar būna mirtys išskyrus kūną? Atsipūsk ir pailsėk. Geriau beraštes garbės ištroškusias, bet taip ir nesuradusias, išmanias ir diplomuotas copy paste stiliumi baigusias šiuolaikinius univerus, aukščiausio lygio galingųjų propesorių prostitutes, pasirašiusias NATO 5G radijatoriams, nudėkit ir nuverskit jų bokštus. Baigsis ir bijančių prisipažinti kurioj ausį man zvimbia laikai; bei šiandieninės ne tik beždžionių, bet ir paukščių ir kiaulių ligos, bei beprasmės gerų žmonių mirtys, bei nekaltų žmonių sodinimo į kalėjimus laikas ir klaidinančios dabar jau netikrų pranašų gydymo programos (prisitobulinimo iki beprotybės ir neramybės)

"Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis" - V.I.Leninas

Kur jūs daugiakanalio ryšio specialistai, ar nesat palikę ėriukais vedamais į skerdyklą ir nebeatveriančiais burnos? Ar nesat "eksperimentinių žiurkių" atlikusių eksperimentus vadinamiesiems žydams 2 pas. karo radiologinių gydytojų palikuonys? Ar jūsų prietaisiukai nemeluoja, ar keistai nestringa? O be to, neturėtu būti smegeninėje "iš kiekvieno pagal galimybes ir kiekvienam pagal poreikius" tipo jam užteks, nebeturi, "užmuškim" lai lieka gyvas vienu oru, ką čia bepaimsi iš bepinigio? Gerbiami pagoniški komisarai... ir visokie konstitucinių ir jūrinių teisių žinovai. Nes,

"Jurgis Pabrėža suvokė, kad žmogus yra vientisas – jei kenčia siela, serga ir kūnas. Dėl to jis užsibrėžė pirmiausia rūpintis, kad gytų žmogaus siela, ir kaip pasekmę gydyti kūną."

Šis obuolys - lyg brangakmenis,
Visų raudonumo ir žalumos atspalvių.
Ir tobuliausio pavidalo.
Koks stebuklingas vaisius!

..., o anksčiau jis mėgo žvejybą, dabar mažai beturįs laiko...

"Aš esu nekantrus žmogus" - sako Jis.

Ką vadinti tingėjimu, ką - stropumu?

Kur eisime ar NA ar PO
X
fabrikėliai? UI ir UI nepykit adekvatai ant manęs.
خیلی عصبیم
Gal pavargo?
Gal užmigo?
Gal numirė?

Varguoliai (įskaitant ir su pilnom piniginėm), ir kiti kosminiai padarėliai, kas jus užkerėjo, kuriems prieš akis buvo nutapytas Jėzus Kristus, nukryžiuotasis? Kas jūsų tarpe gausiai teikia Dvasios, ir daro stebuklus? Remiantis įstatymo darbais, ar tikėjimo žinios klausymu? Įstatymu niekas nepateisinamas Dievui, nes "tas, kuris tikėjimu teisus, gyvens". O įstatymas nesiremia tikėjimu, bet "kas juos (įstatymo įsakymus) įvykdo, jais gyvens".
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas