Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar domitės dabar pristatoma mero ir Tarybos 2023 m. ataskaita?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Vydmantuose oficialiai atidaryta teniso ir padelio arena, kuria galės naudotis, vaikai, suaugusieji, senjorai.

Vydmantuose oficialiai atidaryta 2,5 tūkst. kv. m ploto uždara „Oshee“ teniso ir padelio arena. Tai vienas didžiausių tokio pobūdžio sporto kompleksų Vakarų Lietuvoje.

Naujoje arenoje įrengti du teniso ir trys padelio kortai, joje dirba 5 teniso ir 5 padelio treneriai.

„Arena sportininkus jau priima nuo praėjusių metų, tačiau šiemet galutinai baigus interjero ir vidaus įrangos darbus bei suteikus jai „Oshee“ vardą, įvyko oficialus sporto komplekso atidarymas. Mūsų misija yra populiarinti padelį ir tenisą ne tik pajūryje, bet ir visoje Lietuvoje – juk į Palangą žmonės iš įvairių šalies kampelių suvažiuoja ne tik vasarą, todėl uždara arena yra didelis pranašumas vėsesniu metų laiku“, – pastebėjo arenos vadovas Dainius Valantinavičius.

Jis pasidžiaugė, kad šioje arenoje treniruojasi ir vienas perspektyviausių Lietuvos tenisininkų – aštuoniolikmetis Edas Butvilas, kuris 2021 m. laimėjo Vimbldono berniukų dvejetų čempionatą, o 2022 m. iškovojo „French Open“ berniukų dvejetų čempiono titulą.

Pasak D. Valantinavičiaus, tenisas Lietuvoje populiarus jau daug metų, o padelis yra bene sparčiausiai auganti sporto šaka, kuria susidomi vis daugiau žmonių. Tai dinamiškesnis, mažiau jėgos reikalaujantis sportas, jame lygiaverčiai gali varžytis vyrai ir moterys. Padelis Lietuvoje oficialiai gyvuoja vos 9-erius metus, Lietuvos padelio teniso federacija įsteigta 2014 m.

„Padelis, arba padelio tenisas, – sportas, turintis tiesioginių sąsajų su tenisu ir skvošu. Tai visame pasaulyje paplitusi sporto šaka kaip socialus ir linksmas sportinis užsiėmimas. Kadangi padelio aikštelė yra mažesnė, palyginti su teniso, o žaidžiama poromis, reikia mažiau fizinio pasirengimo, todėl padelis mėgstamas tarp moterų, vaikų ir vyresnių žaidėjų, kurie anksčiau aktyviai žaidė tenisą ar kitas rakečių sporto šakas“, – kalbėjo arenos vadovas.

Naujoje arenoje jau vyksta tiek grupinės, tiek asmeninės treniruotės, jose gali dalyvauti ir vaikai, ir suaugusieji. Padelio treniruotes galima lankyti nuo 7-erių metų iki pensinio amžiaus, teniso treniruotes – nuo 5-erių iki pensinio amžiaus. Ateityje numatoma organizuoti grupines treniruotes, kurios būtų skirtos vyresniems žmonėms iš aplinkinių rajonų, taip skatinant juos sportuoti.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas