Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate naujų rajono Savivaldybės projektų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Jolita Vaickienė, Darbo partijos Kretingos skyriaus pirmininkė, kandidatė į merus, tarybą:

– Manau, kad politikoje nėra amžinų laimėtojų ar pralaimėtojų. Šįkart rinkėjai nusprendė, kad turiu pailsėti nuo aktyvios politikos. Tikėjausi mūsų partijai geresnio rezultato tiek mero, tiek tarybos rinkimuose. Dėl tolesnio dalyvavimo politikoje dar pagalvosiu.

Rimvydas Šakinis, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas į Savivaldybės merus:

– Giliai širdy esu labai laimingas – pirmąkart kandidatavau į merus, kartu su komanda pelniau siektą rinkėjų pripažinimą. Siekiau antro rinkimų turo, likti antru. Antras esu, pasigalynėjau su politikos senbuviais ir juos įveikiau. Ateityje labai norėčiau pradėti ruoštis Seimo rinkimams, juose sudalyvauti. Jei viskas gerai susiklostys.

Dalia Martišauskienė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kretingos skyriaus pirmininkė, kandidatavo į Kretingos rajono savivaldybės merus, tarybą:

– Gerbiame rinkėjų valią, jų išrinktąjį merą A. Kalnių. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga esame svarbi parlamentinė partija, tikėjomės daugiau mandatų taryboje, vėlgi sprendė rinkėjas, jo sprendimą gerbiame. Turėdami du mandatus dirbsime nuosekliai rajono gerovei kaip politinė partija. Kaip skyriaus pirmininkė ir toliau dalyvausiu politikoje, rajono gyvenime.

Dangiras Samalius, Tėvynės sąjungos-Lietuvio krikščionių demokratų partijos Kretingos skyriaus pirmininkas, kandidatas į merus, tarybą:

– Žmonės pasirinko, o laikas parodys, ar teisingai.

Romualdas Jablonskis, Liberalų sąjūdžio Kretingos skyriaus pirmininkas, kandidatas į merus, išrinktas naujos tarybos nariu:

– Liūdnoki rezultatai, tikėjomės geresnių, bent išsaugoti turėtas 2 vietas taryboje, tos antros neliko baigiant skaičiuoti rinkimų rezultatus. Nors asmeniškai rinkėjų balsų tiek aš, tiek Marius Meškauskas gavome daugiau negu kai kurie kitų politinių partijų kandidatai, patekę į tarybą.

Antano Kalniaus fenomenas šovė, nes skriaudžiamus lietuviai, ypač žemaičiai, myli. Yra kaip yra. Dėl dalyvavimo valdančiojoje koalicijoje reikia sulaukti kvietimo. Viskas puikiai ten dėliojasi. Jaunimas (politinis komitetas „Už šviesią Kretingą“, – „P. n.“ past.) nuo pat pradžių su A. Kalniaus komanda ėjo. Buvo visokių nuomonių, ir kad tai bendras dviejų komitetų projektas.

Politika yra procesas, yra pakilimų, kritimų. Nėra ko dūsauti, reikia dirbti. Praėjusioje kadencijoje buvo ankstesnių Savivaldybės valdžių parengtų projektų, matysime, kaip dabar seksis, kai tų parengtų projektų mažėja. Negalime nuvertinti ir naujos valdžios. Rinkėjai savo žodį tarė, pamatysime, kaip seksis šįkart išrinktiesiems.

Su Juste Stonkute, politinio komiteto „Už šviesią Kretingą“ kandidate į merus, išrinkta tarybos nare ir Egidijumi Viskontu, Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos skyriaus kandidatu į merus, išrinktu į tarybą, vakar „Pajūrio naujienoms“ susisiekti nepavyko.

„P. n.“ informacija

  • Rašyti komentarą (14)

  • Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas