Pajūrio naujienos
Help
2023 Spalis
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar laukiate Kretingoje atidarant naująjį Sporto centrą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Genovaitė BENETIENĖ:

– Nepasakyčiau, kad lig šiol buvo kokių nors sunkumų. Gal kitur eilės ir yra, bet aš negaliu skųstis, mat specialistų pagalbos neprireikė. Gyvenu Kūlupėnų seniūnijoje, esu prisirašiusi Kartenos medicinos įstaigoje – kiek kartų pas šeimos gydytoją ėjau, tiek ir priėjau. Ilgai laukti neteko.

Giedrius SAVICKAS:

– Kadangi esu sveikas žmogus, jaučiuosi labai gerai, pas gydytojus nesilankau. Tik va – gyvenu Palangoje, o ten išvis nėra vaikų gydytojo. Manau, kad tai – didelė visų Palangoje vaikus auginančių šeimų problema. Aš turiu tris dukras, joms susirgus, pas pediatrą tenka vežti tai į Klaipėdą, tai į Kretingą.

Mindaugas DOCIUS:

– O kada tų eilių nebuvo? Visada reikėjo kažkiek palaukti, kol pateksi pas specialistus – tokia dabar tvarka. Laimei, aš dažnai pas gydytojus nevaikštau. Socialiniuose tinkluose daugelis dalijosi nuotraukomis, kuriose užfiksuotos didžiulės eilės talonui pas kardiologą gauti Klaipėdoje – čia tai jau tikrai problema...

Vijoleta PILUCKIENĖ:

– Kai mums, pacientams, prireikia patekti pas gydytojus specialistus, ir būtinas siuntimas, – jokių problemų, bent toje Kretingos medicinos įstaigoje, kurioje aš esu prisirašiusi. Užtenka paskambinti šeimos gydytojai, ji situaciją įvertina, nusprendžia, ir tą siuntimą gauni.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas