Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Minija“ sezoną baigė pergale

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2022-11-15
Kretingos „Minija“ po paskutinių sezono rungtynių, per kurias jai pavyko 1:0 nugalėti Gargždų „Bangą“.

Džiugia nuotaika sezoną Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse baigė Dariaus Žindulio ir Martyno Vilucko treniruojama Kretingos futbolo rinktinė „Minija“: namų aikštėje, stebint pusketvirto šimto žiūrovų, ji 1:0 nugalėjo Gargždų „Bangą B“ ir turnyrinėje lentelėje tarp 16-os komandų užėmė XI v. Vienintelio įvarčio autorius 89-ą min. – „Minijos“ legionierius Gabriel Pereira.

„Rungtynių išvakarėse dar išgyvenome, galvodami, kaip klostysis rungtynės ne tik mums, bet ir tiems, kurie kovojo dėl pirmųjų vietų, nes visi tarpusavyje esame susiję. Būtų nesinorėję žaisti papildomų rungtynių dėl išlikimo lygoje“, – pripažino D. Žindulis ir M. Viluckas.

Po 30 turų Kretingos „Minija“ su 33 taškais, tai yra 9 pergalėmis, 6 lygiosiomis, 15 pralaimėjimų, įmuštais 27 įvarčiais ir 39 praleistais, galutinėje komandų rikiuotėje užėmė XI v.

„Nuo X–IX v. užėmusių komandų tesiskiriame 3 taškais, nuo užėmusiųjų VII vietą – 5 taškais. Apskritai trys komandos surinkome vienodai taškų, vadinasi, lentelės ekipos tarp VII–XIV vietų – gana vienodo pajėgumo. Iš esmės mūsų situaciją lėmė tai, kad buvo vangi sezono pradžia – lėtas startas, kai neturėjome atakuojančio žaidėjo. Antrą ratą įvykę pokyčiai komandoje, žinoma, kad pasiteisino“, – kalbėjo treneriai, su įtampa stebėję, kaip baigsis rungtynės Plungėje, kaip klostosi pretenduojančiųjų į II, III ir IV vietas žaidimas, nuo kurio priklausė ir „Minijos“ turnyrinės lentelės kaimynų taškai ir padėtis.

Gera žinia futbolo aistruoliams kretingiškiams – mūsų kraštiečio Valdo Trakio treniruojamas Klaipėdos „Neptūnas“ užėmė II v. ir iškovojo teisę su Telšių „Džiugu“ varžytis dėl patekimo į LFF aukščiausiąją lygą. „Klaipėdiečiams būtinai reikėjo pergalės, ir jie Mažeikių „Atmosferą“ nugalėjo 4:2, – paaiškino M. Viluckas, akcentuodamas, kad paskutinės „Minijos“ rungtynės galėjo susiklostyti kitaip. – Sušlubavome daugeliu momentų – vien per II kėlinio pirmąsias 10 minučių turėjome tris geras progas pelnyti įvartį, bet įvyko, kaip įvyko: sporte būna dienų, kai nekrenta kamuolys, ir viskas. Varžovų vartininką „apšaudėme“ kaip reikiant, bet kamuolys gargždiškių vartuose tesuspurdėjo vienąsyk.“

M. Viluckui paantrinęs D. Žindulis patvirtino, kad tikrai labai nesisekė žaisti, tačiau pasidžiaugė, kad šiuosyk, kaip ir antrąją sezono dalį, „Minija“ išlaikė pažadą į aikštę išleisti kuo daugiau Kretingoje išugdytų futbolininkų: I kėlinį po pusvalandžio žaidimo aikštę dėl traumų palikus Aidui Pipirui ir Valdui Jašmontui, žaidimą tęsė jauni žaidėjai Mantas Gedutis, Lukas Gujis, komandai talkino ir Deividas Pipiras, Kornelijus Šalnis, Jonas Kazlauskas. „Kretingiškiai ir legionieriai – tokia šiemet buvo „Minija“, – teigė treneriai, kurių pastebėjimu, dabar kurį laiką ir jie, ir žaidėjai ilsėsis, o po to seks pasirengimo naujam sezonui darbai. O vertindami užimtą vietą turnyrinėje lentelėje pasvarstė, kad, norint aukštesnės pozicijos, rotacija komandoje turėjusi būti aktyvesnė.

Kretingos „Minija“: vartininkas Amir’as Ahalarov’as, Ivan’as Demydenko, Mamadou Traore, Manuchim Ogundu, Jonas Kazlauskas, Valdas Jašmontas, Aidas Pipiras, Germanas Vaniuchinas, Deividas Šiuša, Gabriel Pereira. Po keitimo: Lukas Gujis, Kornelijus Šalnis, Mantas Gedutis.

Galutinė LFF I lygos komandų rikiuotė: I v. – Alytaus DFK „Dainava“ (67 tšk.), II v. – Klaipėdos FC „Neptūnas“ (62 tšk.), III v. – Kėdainių „Nevėžis“ (58 tšk.), IV v. – Kauno BE1 NFA (57 tšk.), V v. – „Marijampolė City“ (53 tšk.), VI v. – Plungės „Babrungas“ (46 tšk.), VII v. – Vilniaus BFA (38 tšk.), VIII v. – Panevėžio FK „Ekranas“(38 tšk.), IX v. – Vilniaus FK „Žalgiris B“ (36 tšk.), X v. – FK „Panevėžys B“ (36 tšk.), XI v. – FK „Minija“ (33 tšk.), XII v. – FK „Garliava“ (33 tšk.), XIII v. – FA „Šiauliai B“ (33 tšk.), XIV v. – Vilniaus FK „Riteriai B“ (32 tšk.), XV v. – Mažeikių FK „Atmosfera“ (24 tšk.), XVI v. – Gargždų „Banga B“ (20 tšk.).


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas