Pajūrio naujienos
Help
2024 Kovas
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar pasigendate spartesnės daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos Kretingos rajone?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Sporto kompleksas: vis dar vėžlio žingsniu

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Aktualijos
  • 2022-10-25
Keletas rajono tarybos narių ir Savivaldybės administracijos darbuotojų domėjosi, kaip vyksta Kretingos sporto ir sveikatingumo komplekso statyba.

Keletas rajono tarybos narių apsilankė stringančiame Kretingos sporto ir sveikatingumo komplekse. „Kviečiau, kad kuo daugiau kolegų pamatytų procesus, tačiau ne visi galėjo dėl užimtumo tiesioginiuose darbuose“, – sakė tradiciją apžiūrėti statybas kiekvieną trečiadienį turintis meras Antanas Kalnius.

Prieigose paklaustas, ar patenkintas rangovais „HSC Baltic“, jis nedaugžodžiavo: „Ne. Prieš pusantro mėnesio patvirtintas naujas darbų grafikas, bet atsiliekama. Rangovas tik ir ieško pateisinimo priežasčių, dėl ko nedirbti“, – žodžių į vatą nevyniojo A. Kalnius. Anot jo, už rugsėjį vėluoja darbai, kurių vertė 16 tūkst. eurų, o spalį jau turi būti atlikta darbų už 350 tūkst. Eur su PVM. „Keistoka – užsakovas pinigų turime, sumokėti galime, bet tie darbai – stovi“, – stebėjosi meras.

Vis dėlto, vaikštant po statomas patalpas, jis pastebėjo, kad pajėgumų, palyginus su ankstesne savaite, rangovas metęs daugiau, tačiau vis tiek pridūrė, kad Savivaldybės tai netenkina.

A. Kalnius atkreipė tarybos narių dėmesį į tai, kad baseino patalpose pakoreguotas stoglangis ir ištaisyta klaida – per maža buvusi palikta plaukimo baseino galinė siena, pasidžiaugė, kad, skirtingai negu pirminiame projekte, dabar atsirado „varlininkas“ turkštis vaikams, o suaugusiesiems skirtoje erdvėje įrengta masažinė vonia („džiakuzi“) – juk į baseiną ne visi ateis tik sportuoti. Nauja ir tai, kad vietoj anksčiau planuotų dviejų vienodų saunų atsiras viena sauna ir viena „turkiška“ pirtis. Kol pastatas nepriduotas, kad drėgmė nesugadintų sporto salės grindų dangos, už šildymą atsakomybę prisiima rangovas. Šilumos pasigedęs meras jų atstovui priminė, kad įmonė gali susilaukti baudų.

Politikai apie projekto pakeitimus išgirdo ir dar statybinių medžiagų dulkėmis nusėtame antrame komplekso aukšte, kur bus paklota minkšta danga, įrengta konkurso būdu nuomojama treniruoklių salė, taip pat – stiklinė pertvara treneriams, spaudos atstovams. Pirminiame projekte čia nebuvo numatyti dušai, o dabar ir jie atsiras, tad sportininkams nereikės suprakaitavus bėgioti maudytis į pirmąjį aukštą.

Dideli pokyčiai laukia rūsyje. Pirminiame projekte talpyklose baseino valymo elementas buvo numatytas smėlis, tačiau jo atsisakyta – talpyklos bus užpildytos aukštus vokiškus standartus atitinkančiomis stiklo duženomis, veiks ozonavimo įrenginys. Bakterijoms naikinti bus naudojamos ir ultravioletinės lempos.

Kaip „Pajūrio naujienoms“ sakė Statybos skyriaus vedėja Rima Lukauskienė, projektiniai pakeitimai Kretingoje rajono savivaldybei gali kainuoti apie 300 tūkst. eurų.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas