Pajūrio naujienos
Help
2023 Rugsėjis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Apklausa

Ar iš streiko politikai turi daugiau naudos negu mokytojai?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Kretingos komunalininke“ – nauja vadovė

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Naujienos
  • 2022-08-12
Vaiva Lukošienė

Nuo rugpjūčio 1-osios Rimantui Žiaušiui palikus bendrovės „Kretingos komunalininkas“ direktoriaus pareigas, Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas, kol konkurso būdu bus išrinktas naujas vadovas, pažadėjo paskirti laikinąjį, o ką – neįvardijo.

Tačiau šiandien jau aišku – šios pareigos nuo rugpjūčio 10-osios atiteko buvusiai Kretingos rajono savivaldybės Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus specialistei Vaivai Lukošienei. Bendrovėje ji yra dirbusi ir anksčiau. Per 5-erius darbo metus ekonomisto pareigose perprato įmonės specifiką, buvo direktoriaus „dešinioji ranka“ įvairiuose posėdžiuose, taip pat rajono Savivaldybės taryboje.

Vis dėlto darbo metus rajono Savivaldybės Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriuje, kai tekdavo kontroliuoti visas Savivaldybės valdomas įmones, V. Lukošienė vadina profesinėje karjeroje naudingiausiais ir daugiausiai patirties davusiais.

„Į „Kretingos komunalininką“ grįžau turėdama dar daugiau žinių ir dar daugiau praktikos“, – sakė ji.

Paklausta, ko ėmėsi nuo pirmųjų dienų, juokavo, kad pradėjo nuo paprastų buitinių dalykų – pavyzdžiui, nukabino prie įėjimo į darbuotojų kabinetus klientams kelią užtvėrusias grandines.

„Matau, kad veikti, čia yra daug ką, norėtųsi apimti viską vienu metu, bet visų svarbiausia – tęsti buitines atliekas visame rajone ir Kretingos miestą tvarkančios įmonės veiklą, spręsti gyventojams aktualias problemas.

Bendrovės „Kretingos komunalininkas“ direktore V. Lukošienė paskirta laikinai, į įmonę ji priimta pavaduotojos pareigoms. Šioje bendrovėje dirbti tuo pat metu pradėjo ir dar viena direktoriaus pavaduotoja – Jolanta Gedvilaitė, buvusi „Kretingos vandenų“ Juridinio ir viešųjų pirkimų skyriaus vadovė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas