Pajūrio naujienos
Help
2022 Birželis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar teisinga įvesti nekilnojamojo turto mokestį, kuriuo būtų apmokestintas pirmasis gyvenamasis būstas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Gera atsidėkoti tėčiams už rūpestį ir dovanoti jiems sveikatą stiprinantį poilsį. Pateikiame jums TOP naudingų dovanų, pradžiuginsiančių net išrankiausią tėtį, idėjas.

Dovanokite sveikatą stiprinantį poilsį

Gydomosioms ir sveikatą stiprinančioms procedūroms tėčiai paprastai neskiria laiko, kol netampa per vėlu: lengvi maudimai virsta skausmais ar lėtinėmis ligomis, kurias išgydyti ne tik sunku, bet ir brangu. Tėčiams dovanoti sveikatą stiprinantį poilsį – išties gera idėja. Kai tėčiai atranda, kad gydomosios procedūros atliekamos jaukioje aplinkoje ir yra itin malonios, paprastai netrunka sugrįžti vėl. Nauda sveikatai didžiulė: atsikratoma streso ir įtampos, mažėja nugaros ar sąnarių skausmai, gerėja bendra savijauta ir nuotaika. Maudžianti ar skaudanti nugara – vienas dažniausių šiuolaikinių vyrų patiriamų negalavimų, tad rekomenduojame tėčiams dovanoti gydomųjų procedūrų rinkinį nugarai. Į šį rinkinį įtraukta ir profesionali gydytojo konsultacija, atliekama čia pat, jaukioje „Natura Termo SPA“ aplinkoje.

Dienos programa „Stiprink nugarą“

Vos per vieną šios programos dieną gausite profesionalią gydytojo konsultaciją ir daugybę efektyvių procedūrų, padėsiančių numalšinti ar gerokai sumažinti nugaros skausmus.

Dienos programa „Pasirūpink sąnariais“

Sąnarių maudimas, skausmai ar ligos retai kada praeina savaime. Vos per vieną dieną gaukite profesionalią gydytojo konsultaciją ir efektyvias procedūras sąnarių skausmo malšinimui.

Gydomasis nugaros masažas

Gydomasis nugaros masažas efektyviai atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir pečių juostos raumenis, padeda malšinti skausmą. Po masažo skausmai lengvėja, gerėja bendra organizmo savijauta.

Gydomoji vertikalioji vonia

Gydomoji vertikali vonia – tai bendra vonios, mankštos vandenyje ir stuburo tempimo vandenyje procedūra, stiprinanti ir atpalaiduojanti raumenis, atlaisvinanti suspaustus stuburo diskus bei stuburo segmentų funkcinius blokus.

10 gydomųjų geoterminio mineralinio vandens procedūrų „Mineralų jūra“ su gydytojo konsultacija

Padovanoti tėčiams galite ir kūną mineralų prisotinančią procedūrą „Mineralų jūra“. Aukštos mineralizacijos geoterminio vandens baseinas – tai tarsi lietuviška Negyvoji jūra! Viename litre šio iš 2154 metrų gylio gręžinio išgaunamo mineralinio geoterminio vandens yra net 80 g mineralinių druskų. Tai net kelis kartus viršija kituose Lietuvos kurortuose naudojamo vandens mineralizacijos lygį. Šio baseino nauda sveikatai įrodyta moksliškai – teigiamai veikia širdies kraujagyslių, nervų, kaulų, raumenų sistemų būklę, mažina nuovargį, įtampą, apatiją, gerina miego kokybę. Teigiamas poveikis sveikatai jaučiamas jau po pirmos procedūros, bet ilgalaikiam poveikiui rekomenduojamas dešimties procedūrų ciklas.

Dovanokite gyvenimą be įtampos

Patiriantiems daug įtampos ir streso, rekomenduojamas viso kūno masažas. Po klasikinio/atpalaiduojančio masažo jaučiamasi tarsi grįžus po gerų atostogų – štai tokio gilumo atsipalaidavimą jiems pavyksta patirti vos per valandą. Gerai pailsėjus kūnu ir dvasia, mintys tampa skaidresnės, o sprendimai – tikslesni.

Galvos, kaklo, pečių juostos masažas

Galvos, kaklo, pečių juostos masažą rekomenduojama rinktis sėdimą darbą dirbantiems žmonėms siekiant išvengti kaklo įsitempimo ir skausmo.

Veido procedūra „Vyrams“

Veido procedūra vyrams – efektyvi, nes sukurta specialiai vyrų odos problemų sprendimams: giliai valo, naikina nelygumus, reguliuoja ir balansuoja odos funkcijas.

Dovanokite kūną stiprinančias pramogas

Mėgstantiems sportuoti ar tiems, kuriems sportuoti praverstų kiek dažniau, puiki dovana galėtų būti abonementas į sporto klubą. Besinaudojantys šiuo abonementu lankytojai gali tuo pačiu mėgautis ir šiltais baseinais bei pirtimis. Unikalios, pirtininkų vedamos žemaitiškos pirčių programos – tai, ką tėčiai tikrai mėgsta. Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje ar net šių apsilankymų abonementas – tai labai mėgstama dovana tėčiams.

Sporto klubo abonementas

Mėgaukitės ramia aplinka ir visa kokybiškam sportui būtina įranga. Treniruotę galite derinti su maloniu apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje.

Vandens ir pirčių erdvės abonementas

Sąnarių maudimas, skausmai ar ligos retai kada praeina savaime. Vos per vieną dieną gaukite profesionalią gydytojo konsultaciją ir efektyvias procedūras sąnarių skausmo malšinimui.

Leiskite rinktis patiems

Kai gyvenimas keičiasi taip greitai, dovanoti laisvę rinktis gali būti viena geriausių idėjų. „Atostogų parko“ dovanų kuponas galioja net 12 mėn. nuo jo įsigijimo datos, o panaudoti jį galima beveik visoms čia teikiamoms paslaugoms: poilsiui šiltuose baseinuose ir pirtyse, SPA ir gydomosioms procedūroms, viešbučio paslaugoms ir net gardiems „Parko virtuvėlės“ patiekalams. Jums tereikia pasirinkti norimą dovanoti sumą, o tėčiui teliks pasirinkti ir suplanuoti nepakartojamą poilsį „Atostogų parke“.

„Atostogų parko“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas