Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

Įtraukusis ugdymas: bendro tikslo link (5 komentarai)

LT LithuaniaRimantas V.
2022-04-27 14:47:15
Panaši komedija, tik atbulai Kai miestelėnas Monsieur Jourdain nusipirko dvariškio popierius, apsirengė margais rūbais ir intelektui pakelti pasisamdė Maitre de Philosophie, jis sužinojo svarbų dalyką: " Ką? kai aš sakau: "Nicole, atnešk mano šliures ir paduok naktinę kepurėlę" - tai yra PROZA?" - Maitre de Ph: "Taip. Monsieur" - Mr. Jourdain: "Par ma foi ! Il y a plus de quarante ans que je dis de prose" = "Eek to kelmė! Jau daugiau kaap ketorėsdešimt metu, kaap aš šneko PRUOZA". O dabar po tolimus rajonus valkatauja apsišaukėliai piemengaliai su prasimanytomis pertvarkomis bei žodeliais, kurių prasmės patys nesupranta, ir Švietimo viršininkai klausosi ištempę ausis. "Įtraukus", "įtrauktis" , kaip ir "miškasodis" ar "snygis" nėra LKŽ, kaip nėra kokių "apsaktis" ar "gyventis", ir pan., ir nereikia, nes tai parazitiniai žodžiai be apibrėžtos prasmės, prasimanyti negabių, menko bendrojo išsilavinimo "lituanistikos specialistų", kurie net savo amato lietuviškai pavadinti nesugeba. O Ana Pavilovič-Jančis namie , tarp palivarkų kumečių lietuvių, vaidinančių "ponus-lenkus", rašosi Anna Pawilowicz-Janczys (žr. Youtube) ir kalba laužyta kalba tik 'o grupie Polska Szkola Wirtualna" , t.y. apie buvusių dvarponių revanšistinės organizacijos "Wspolnota Polska" įkyriai brukamą Lietuvoje ir Žemaitijoje lenkinimą, tęsiant Bocianskio veiklą. Ko prireikė Kretingoje?
LT LithuaniaTaip
2022-04-27 16:57:08
Į 'dešimtuką', gerbiamas Rimantai. Matyt, jau niekada mokyklose normaliai nebebus mokoma, o mokytojai vargs toliau su visokiais 'įtraukiamais" ir ne visai 'patraukiamais" ar 'ištraukiamais", kurių, kaip sako darželių auklėtojos, kasmet daugėja ir daugėja.
LT LithuaniaČia gyvenu
2022-04-27 18:08:13
Atrodo tas pats per tą patį, tik pavadinimas kitas
LT LithuaniaRimantas V.
2022-04-27 20:15:08
Didžiausias lobis švietime - mokytojai Tiek spaudos draudimo laikais, tiek rusinimo, lenkinimo, kai lietuviškai kalbėti buvo draudžiama, Mokytojai palaikė kalbą ir tautos dvasią. Kaupė savo profesijos patirtį su kiekviena auklėtinių laida, ilgam prisimindavo vieni kitus. Tiek nepriklausomos Lietuvos laikais tarpukariu, tik kurį laiką po karo labai svarbus tobulinimosi forumas būdavo Mokytojų Konferencijos, kurios paskui palaipsniui užgeso, kai jų metu labiau ir labiau laiką užėmė partiniai pamokslai. O dabar panašiai, nuolat atvažinėdami mokytojus ir auklėtojus stumdo nekvalifikuoti apsišaukėliai : tai bruka "piligrimų" valkatavimo mėgdžiojimą kažkokio Jakobo vardu, tai panašų valkatavimą tyčiojimuisi iš šviesios atminties mokslininko Jurgio Pabrėžos, tai baksnoja keiksmažodžiais "Įtrauktis-įstumtis", ar panašiai, koks skirtumas. Vien "Švietimo pagalbos departamente", kuris yra tik dalis "Nacionalinės švietimo agentūros",ir iš kurio atvažiuoja tos mergiotės ir vyrukai, sėdi 212 individų.
LT Lithuaniakolxoznykas
2022-04-28 01:05:23
pana6i situacija ir žem4s ūkio ministerijoje.Pririnkta vaikėzų su neai6kios krypties diplomais, , kaip anekdotas sklinda iš lūpų į l8pas faktas, kad visoje ministerijoje yra 2 agronomai.Iš esmės jie tik vertėjauja , kopijuuodami briuselio kopūstų direktyvas ir šokdindami rajonus, kad įvairiais būdais mažintų gamybą ir valstiečių skaičių.
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas