Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

Pagerbė Darbėnų kleboną

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Aktualijos
  • 2006-02-14
Parapijos jaunuomenė per šventines pamaldas užrišo jubiljatui tautinę juostą.

Praėjusį šeštadienį Darbėnų miestelio bendruomenė bei rajono Savivaldybės atstovai po pamaldų bažnyčioje pagerbė Darbėnų kleboną Arūną Bladžių, tądien šventusį savo 40-mečio jubiliejų.

A.Bladžius yra kilęs iš Telšių. 1994 m. baigė Telšių kunigų seminariją ir buvo paskirtas į Klaipėdos Marijos Taikos karalienės bažnyčią vikaru. Klebono padėjėjo – vikaro pareigas ten ėjo šešerius metus. Po to metus klebonavo Tryškiuose, kol buvo paskirtas klebonu į Darbėnų parapiją. Penktus metus Darbėnuose klebonaujantį Arūną Bladžių pamilo miestelio žmonės. Apie tai liudijo nuoširdūs sveikinimo žodžiai ir jubiliatui įteiktų gėlių gausybė.

„Džiaugiamės, kad esate su mumis ir rūpinatės mūsų dvasiniu gyvenimu. Aš esu atsakingas už Darbėnų miestelio materialiąją gerovę, ir, manau, kad dirbant ranka rankon, galime pasiekti neblogų rezultatų“, - sakė seniūnas Edvardas Stalmokas. Jis atrado sąsajų ir su Lietuvos Didžiuoju kunigaikščiu Algirdu, kurio gimimo diena – vasario 11-oji – sutapo su jubiliato gimtadieniu. Nuo miestelio bendruomenės klebonui įteikdamas albumą apie pasaulio įžymybes, seniūnas šmaikštavo: joje neradę savo mylimo žmogaus atvaizdo, todėl patys į titulinį puslapį įklijavę A.Bladžiaus nuotrauką.

„Brangi dovana – suvokti žmogaus sielą. Jūsų tarnystė, esant tokiam įtemptam šiandienos gyvenimui, jūsų dvasinė ramybė ir šiluma, kurią dalijate žmonėms, yra labai svarbi“, - sveikinimo kalboje akcentavo rajono meras Valerijonas Kubilius. Save įvardijęs nedidelės parapijos – Baublių – parapijiečiu ir prisiminęs prieš penkerius metus atšvęstą savąjį 40-mečio jubiliejų, Seimo narys Virginijus Domarkas sveikinimo kalboje sakė laikąs didele garbe galėdamas pasveikinti Darbėnų kleboną sulaukus brandos periodo.

Sugiedoję „Ilgiausių metų“, jubiliatą pasveikino Darbėnų parapijos choristai, mokyklos bendruomenė bei kultūros darbuotojai.

Jubiliatas sakė sulaukęs netikėto ir gausaus sveikintojų dėmesio: „Visiems esu nepaprastai dėkingas už gėles ir nuoširdžius žodžius“, - padėkojęs į šventines pamaldas susirinkusiems žmonėms, A.Bladžius išskubėjo į laidotuves. Klebonui tai buvo įprasta darbo diena.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas