Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar žinote, kad Kretinga senesnė už Vilnių ir Kauną?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Baigiantis metams, „Pajūrio naujienos“ tradiciškai kviečia išrinkti Metų žmogų. Kas juo taps, nulems laikraščio skaitytojų balsai: savo nuomonę galima pareikšti skambučiu arba balsuojant internetu.

Metai buvo sunkūs: nesibaigianti pandemija, migrantų krizė, kylančios kainos, infliacija, valdžios – tiek aukščiausiu, tiek savivaldos lygiu – nesutarimai, visuomenės susiskaldymas... Tačiau gyvenimas nesustojo, ir pasidžiaukime, jeigu šiuos nerimo metus pavyko išgyventi be didesnių materialinių ir dvasinių netekčių. Pasidžiaukime savo pasiekimais, išmokime pamatyti tai, ką nuveikė kiti, ir pasaulis tikrai taps geresnis, šviesesnis, įkvepiantis mus veikti, daryti, kurti, siekti.

Kaip niekad iki šiol iš kai kurių skaitytojų pajutome grįžtamąjį ryšį: ar rengsite Metų žmogaus rinkimus, ar išliks tradicija, būtinai pasiūlykite tą ir aną... Taigi mūsų sudarytas kandidatų sąrašas nėra vienvaldis sprendimas: medikę Almą Jankauskienę į sąrašą pasiūlė pacientai, buvusį Pranciškonų gimnazijos gimnazistą Edgarą Zaborą – viena rajono politikių Vaida Jakumienė, aktyvus Vydmantų parapijos bendruomenės narys Virginijus Japertas neliko nepastebėtas klebono Karolio Petravičiaus, kuris savo didžiausiam talkininkui skyrė tikrai daug gerų žodžių... Buvo malonu žinoti, kad esame vieni kitiems reikalingi, kad mūsų abipusis ryšys veda vieno tikslo link – pamatyti ir pagerbti tuos, kurie dirba ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų.

Beje, bet kuris skaitytojų gali pasiūlyti ir savo kandidatą tapti 2021-ųjų Metų žmogumi.

Skaitytojų balsų lauksime: tel. (8 445) 43728, (8 445) 77993, (8 445) 52382, taip pat www.pajurionaujienos.com (žiūrėti Balsavimai). Balsavimas tęsis iki gruodžio 27 dienos.

Pajūrio naujienų“ siūlomi kandidatai tapti 2021-ųjų Metų žmogumi:

Edgaras ZABORAS

Pranciškonų gimnazijos absolventas, už valstybinius brandos egzaminus pelnęs 6 šimtukus, savo mokyklą ir Kretingą garsinęs mokslo pasiekimais šalies ir tarptautiniu mastu.

Arimantas MIKALOČIUS

Kretingos vyrų krepšinio rinktinės „Kretinga“ vyriausiasis treneris, komandą iš Regionų krepšinio lygos išvedęs į Nacionalinę krepšinio lygą, kurioje garsinamas ir mūsų krašto vardas.

Jūratė MAČERNIENĖ

Kūlupėnų bendruomenės pirmininkė, geras idėjas paverčianti realybe: suvienytomis bendruomenės pastangomis šiais metais duris atvėrė Nasrėnų bendruomeniniai senelių namai, tarnausiantys mūsų krašto žmonių poreikiams.

Dalia ČINKIENĖ

Kretingos rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėja – už pastangas įprasminti dviejų istorinių Kretingos kraštą garsinusių ir tebegarsinančių asmenybių – dvasininko Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos ir karvedžio Kretingos įkūrėjo Jono Karolio Chodkevičiaus – atminimą.

Kazys MAKSVYTIS

Lietuvos krepšinio rinktinės treneris, darbėniškis, gimtąjį kraštą garsinantis savo darbu ir pastangomis.

Virginijus JAPERTAS

Vydmantiškis, aktyvus Vydmantų parapijos narys, dešinioji klebono Karolio Petravičiaus ranka, talkinant viename didžiausių Vydmantų projektų – naujos bažnyčios statyboje.

Ingrida TAUJANSKIENĖ

Salantų meno mokyklos dailės mokytoja, kurios ugdomi vaikai yra nuolatiniai šalies ir tarptautinių konkursų laureatai, prizininkai.

Alma JANKAUSKIENĖ

Kretingos ligoninės gydytoja – už atsidavimą ir besąlygišką rūpestį sergančiaisiais COVID-19.

Ričardas JOVAIŠA

Verslininkas, poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ vadovas, įdedantis daug pastangų, kad Kretingos rajoną pamėgtų kuo daugiau turistų, kad būtų sukurta juos dominanti patogi infrastruktūra ne tik Žibininkų kaimo, dėl kurio siekiama kurorto statuso, bet ir viso Kretingos rajono mastu.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas