Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Profesionalios dailininkės, Lietuvos dailininkų sąjungos narės, kretingiškės Lidijos Kuklienės tapybos ir kaligrafijos darbų paroda “Žolės šneka”, balandžio 4 d. atidaryta Lietuvos Respublikos Seimo Parlamento galerijoje - įvykis ne tik pačios menininkės kūrybinėje biografijoje. Tai akivaizdus įrodymas, kokių meno aukštumų gali pasiekti žmogus, gyvenantis ir kuriantis periferijoje.

Dailininkė Lidija Kuklienė ir parodos iniciatorius Seimo narys Virginijus Domarkas po parodos atidarymo Parlamento galerijoje.

Parodos iniciatorius Seimo narys Virginijus Domarkas seniai puoselėjo mintį, jog L.Kuklienės darbus pamatytų ir juos įvertintų Seime dirbantys žmonės. “Šią parodą užsakėme dar spalio mėnesį,- sakė V.Domarkas.- Iš tikrųjų čia nelengva patekti, daug norinčių, daug laukiančių savo eilės. Visi, kurie jau matė L.Kuklienės darbus, liko sužavėti. Nemažai darbų jau nupirkta, tad Lidijai nebus sunku likusius darbus parsivežti namo”.

Paklausta, ką išgyvena pati menininkė, L.Kuklienė neslėpė jaudulio: “Čia man ne metų, bet amžiaus įvykis. Niekada nemaniau, jog Parlamento galerijos erdvėje padarysiu didelę parodą. Atrinkau visa, ką turiu geriausia”.

Dailininkė prisipažino, jog kiekviena paroda leidžia iš naujo pažvelgti į save iš šalies. “Namie, kai žiūriu į savo darbus, visi jie man - šedevrai, visi geri ir brangūs,- atviravo menininkė.- Tik iš šalies pažvelgusi, kai jie išeksponuoti, žinau, ko reikia ir kad toliau dirbsiu visai ne taip, kaip iki šiol”.

Dėkodama už jos kūrybai parodytą dėmesį, L.Kuklienė vieną savo darbų padovanojo Seimo nariui V.Domarkui, o unikalų leidinį “Kaligrafija iš Lietuvos pajūrio” įteikė Seimo pirmininko pavaduotojui Vydui Gedvilui.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas