Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Savaitgalį Kretingoje sužaistos Lietuvoje dar negirdėtos futbolo visą parą varžybos praėjo be incidentų: konfliktų nekilo nei tarp žiūrovų, nei tarp žaidėjų. Pastarieji gi išvengė ir traumų, tad medikų pagalbos futbolo aistruoliams neprireikė.

Salės futbolą visą parą žaidė 40 futbolo aistruolių, teisėjavo 5 teisėjai. Kadangi viskas vyko sklandžiai, varžybų nutraukti nereikėjo.

Vienas kitą pakeisdami futbolą visą parą žaidė 40 sportininkų, iš kurių jauniausias – 18 metų – buvo Vidmantas Viršilas, o vyriausias – 48-erių Vytautas Arbačiauskas.

Žaidėjai, susiskirstę į komandas “Virkštininkų dvaras” ir “Vienuolikė”, per 24 val. į abejus vartus įspyrė 631 įvartį, o paros maratoną 339:292 laimėjo “Vienuolikė”.

Daugiausia – 63 įvarčius – pelnė Valdas Žalneravičius iš “Virkštininkų dvaro”, kiek mažiau – 45 – Artūras Žilinskas iš “Vienuolikės”. Jis buvo žaidėjas, kuris aštuntajame kėlinyje įmušė 150-ąjį įvartį. Gi 100-ąjį įvartį šeštajame kėlinyje įmušė Ramūnas Pranaitis.

Kaip “Pajūrio naujienoms” sakė futbolo varžybų visą parą sumanytojas Gintaras Vosilius, rungtynių tempas buvęs labai didelis, ir tai iš pradžių daug ką gąsdino – ar žaidėjai ištempsią iki pabaigos. “Tačiau nuogąstavome be pagrindo – pagal žaidėjų nusiteikimą varžybas buvo galima ir pratęsti”, - sakė G.Vosilius.