Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar taupant elektrą reikėtų išjungti šviečiantį kryžių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Bronius Valius:

– Mano biudžetui tai neatsilieps, nes, kaip buvęs teisėjas, gaunu gerą dvigubą pensiją. Nė norėdamas dujų šildymui negalėčiau taupyti, nes gyvenu bute, kur šildymas – centralizuotas. Manau, kad ir kitiems pensininkams kainų pakilimą kompensuos neužilgo didinama pensija.

Stanislovas Danys:

– O kaip galėtų paveikti? Aišku, kad neigiamai. Kūrename malkomis, anglimis – turime atsargų, o elektrą vargiai ar taupysime – įgūdžius sunku pakeisti, na nebent lemputes naujesnes taupesnes įsuksime. O šiaip ne kažką... Juo mažiau į valdžią žiūri, tuo geriau: reikia savo galvą turėti ir verstis pačiam.

Valia Stefanska:

– Esu iš čia kilusi, jau 40 metų gyvenu Lenkijoje, bet dažnai grįžtu pas mamą. Visur gerai, kur mūsų nėra. Lenkijoje taip pat stipriai brangsta elektra ir dujos. Asmeniškai aš dabartine valdžia nepasitikiu, daug pridarė klaidų ir skolų, netgi mūsų proanūkiai neišmokės. Rinkimų elektoratas – daugiausia asocialūs asmenys, kuriems duoda išmokas, o uždirbti turime mes.

Vaiva Tautavičiūtė:

– Aišku, kad skaudžiai atsilieps biudžetui. Dėl šildymo nieko negalime pakeisti – gyvename daugiabutyje, šildymas brangs kaip visiems. O dėl elektros – kaip tik esame prisipirkę daugiau įvairių buities prietaisų. Žiūrėsime: kai pradės šildyti ir gausime pirmąsias sąskaitas, gal kažko teks atsisakyti. O brangstantis maistas, manau, kirs stipriai visiems per kišenę.

Kalbino Irena ŠEŠKEVIČIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas