Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar taupant elektrą reikėtų išjungti šviečiantį kryžių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rolandas PAULAUSKAS:

– Mano akimis žiūrint, labai pagražėjo. Nesu vairuotojas, nelabai galiu ką pasakyti apie važiuojamąją Vilniaus gatvės dalį, bet šaligatviai, tvorelė su ją pagyvinančiu miesto herbu suteikia daug jaukumo. Kol vyko rekonstrukcija, neįsivaizdavau, kad taip Kretingos centras pasikeis, vaizdas išties nustebino.

Edita VIČĖ:

– Į Kretingą kasdien važinėju dirbti iš Klaipėdos. Kadangi įmonė – miesto pakrašty, centre rečiau būnu, užsuku nebent per pietų pertrauką. Čia man viskas patrauklu – žalias skveras, suoleliai, dabar dar automobilių eismą palengvina žiedai. Tik galbūt jie galėjo būti žemesni, kad lengviau „užliptų“ autobusai.

Donatas DOMARKAS:

– Kretingoje gyvenu apie 50 metų. Nepalyginsi, kaip miestas atrodė seniau ir kaip dabar. Ilgai laukėm Vilniaus gatvės rekonstrukcijos pabaigos ir sulaukėm, tuo labai džiaugiamės. Tik va, dažnai pravažiuodamas naujuoju dviračių taku, pastebėjau, kad trinkelės – nelabai patogi danga, nelygi. Geriau būtų asfaltas.

Sandra LIUBARTIENĖ:

– Žavi visos mažosios architektūros detalės: šviestuvai, tvorelė, biuvetės, kuriose atsiras tyro vandens atsigerti... Bet būtinai dar reikia fontano, apie kurį svajojame daugelis vietinių. Diskutuotinas objektas ir mašinų stovėjimo aikštelė Rotušės aikštėje. Ji miesto centro nepuošia, bet iš kitos pusės patogu atvažiavusiems žmonėms.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas