Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną10°C debesuotumas 30 %
Naktį12°C debesuotumas 2 %
Apklausa

Ar Kretinga turi politinį lyderį?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Klaipėdiečiams netrukus bus pasiūlyta dar viena galimybė patogesniam gyvenimui – UAB „Liepų terasos” pradeda gyvenamųjų namų kvartalo „Liepų terasos” statybas. Unikalioje miesto geografinėje vietoje šalia Danės upės atsiras moderni nauja gyvenamoji infrastruktūra su poilsio ir laisvalaikio zonomis.

Per artimiausius kelerius metus daugiau kaip 4 ha teritorija Arimų g. (buv. Šaulių k.) neatpažįstamai pasikeis: bus statomi jau naujų energinio naudingumo klasių (A+, A++ ir t.t.) gyvenamieji namai su išskirtiniu butų išplanavimu, terasomis, verandomis, balkonais ir lodžijomis, kombinuotais išorės sprendimais iš ventiliuojamų bei tinkuojamų fasadų.

Kvartale bus įrengtos krepšinio ir vaikų žaidimų aikštelės su lauko žaidimų inventoriumi, tamsiu paros metu veiks jaukios apšvietimo zonos. Pagal miesto vystymo planus, šalia naujojo kvartalo ketinama įrengti mažųjų laivų uostelį, net dvi viešojo transporto stoteles, o pagal visą Danės upės krantą – rekreacinę zoną poilsiui su dviračių ir pėsčiųjų takais iš abiejų upės pusių.

Numatoma, kad kvartalas bus pusiau uždaro tipo. Įvažiavimo ribojimus valdys patys gyventojai.

Automobiliams statyti bus įrengtos ne tik atviros parkavimo vietos, bet ir ribotas skaičius prie kvartalo architektūros derančių stoginių su sandėliukais.

Projektas bus įgyvendinamas keliais etapais. Iki kitų metų pavasario bus pastatyti du gyvenamieji namai – tai 3 tūkst. 200 kv. m bendras plotas, kuriame bus 54 butai, o 100 kv. m komercinių patalpų pastato pirmajame aukšte planuojama skirti smulkiai komercinei veiklai.

Antrojo etapo metu bus statomi dar du namai – bendras plotas apie 3 tūkst. 200 kv. m, butų skaičius – 48.

Parkavimo galimybės bus sprendžiamos jau pagal naujus statybos reikalavimus ir, nors bus kai kurių pokyčių, parkavimo vietų gyventojams netrūks. Antrojo etapo statybų pradžia planuojama šiemet rudenį, o pabaiga – baigiantis kitiems metams.

Trečiajam etapui planuojama pastatyti daugiau kaip 6 tūkst. kv. m gyvenamojo ploto su 88-iais butais. Šio etapo statybos vyks jau 2023-iaisias. Ketvirtajam etapui bus suprojektuoti penki keturaukščiai namai – iki 8 tūkst. kv. m gyvenamojo ploto su 130 butų.

Visą reikalingą informaciją būstų pirkėjams ir nuomininkams ketinama pateikti internete jau nuo rugpjūčio vidurio. UAB „Liepų terasos“ direktorius Algirdas Stankus teigė: „Dėl visiems suprantamų priežasčių skelbti kainas šiandien yra sudėtinga. Vertiname visas rizikas. Nuo neatmenamų laikų kasdien susiduriama su dilema: vieni siekia pelningai parduoti, kiti – pigiai nupirkti. Nepaisant visko, sandėriai vyksta kasdien ir jų tikrai daug. Šalys savo tikslų siekia derybomis – ir šiandien tai vienas pagrindinių instrumentų tikslui pasiekti.“

Simbolinė statybų pradžios (kapsulės) ceremonija įvyko liepos 7 d. Projekto parengiamieji darbai truko daugiau kaip 4-ius metus, įgyvendinimas planuojamas etapais iki 2023 metų pabaigos. Projektas finansuojamas iš privačių lėšų.

---

Projekto vystytojas ir užsakovas: UAB „Liepų terasos“ Rangovas: UAB „Liepų terasų statybos“

Projekto architektai: UAB „Vakarų siluetas“

Daugiau informacijos: https://cityfy.eu/liepu-terasos/


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas