Pajūrio naujienos
Help
2022 Rugpjūtis
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar jums įdomu, kodėl pykstasi rajono valdžia?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Eglė KOLBERKYTĖ:

– Kadangi pas mus yra tokia situacija, tai pritarčiau. Turime tokius kaimynus, kurių šunys dėl kiekvieno traškesio labai garsiai ir įkyriai loja. Jų niekaip neįmanoma kontroliuoti – nei uždarysi, nei pririši, jie net ant savo šeimininkų loja. Pas mus bendras kiemas, tai už sienos viskas puikiai girdisi.

Remigija ŽIUBRIENĖ:

– Neseniai susidūriau su šia problema, nes kaimynų šuo ištisai nuo 12 val. nakties iki 5 val. ryto lojo. Dėl to dvi naktis nemiegojau. Gal ir galima prie to priprasti, bet kodėl aš turiu kankintis? Šeimininkas atsakingas už savo augintinį ir jis turi pasirūpinti. Kažkokių priemonių reikėtų imtis, gal įspėti šeimininkus.

Petras JANAVIČIUS:

– Nelabai. Čia yra žmogaus prievarta. Galima gražiai susitarti, nebūtina kažką daryti priespauda. Taip, šeimininko atsakomybė, bet viskas yra sutariama. Matome, kas darosi su baudomis, kas iš to? Nieko tai nekeičia. Aš pats dirbu Švedijoje, matau ten kitokią sistemą, norėčiau ir čia kitokį požiūrį matyti, kad susitartume žmogiškai, o ne baudomis.

Jurgita LENGVINIENĖ:

– Tikrai ne. Jei priimtų tokią pataisą, visi šunys būtų uždaryti. Juk prieglaudose ir taip daug šunų. Patys turime šunį, jis paloja, ir tiek. Jei geranoriški kaimynai, galima susitarti draugiškai. Pas mus kaimynystėje ir mažų vaikų yra, ir ne vienas šunį turi, sutariame visi. Ne, aš tikrai nesutinku, kad reikia bausti.

Kalbino Erika Alonderytė, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas