Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar žinote, kad Kretinga senesnė už Vilnių ir Kauną?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Žemė ir ūkis

Po gaisro išpardavė dalį ūkio

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Žemė ir ūkis
  • 2006-02-17
Marija PETREIKIENĖ, ūkininkė iš Darbėnų

“Po gaisro, kurio metu sudegė mūsų namas, per dvi dienas išpardaviau galvijus“, - sakė M.Petreikienė.

Sausio 20 d. Darbėnuose sudegė ūkininkų Marijos ir Stepono Petreikių gyvenamasis namas. Ūkininkai buvo apdraudę namą, bet apgailestauja, kad menka suma. Šių pinigų atstatyti namą nė iš tolo neužtektų. Ūkininkai kreipėsi pagalbos į Nacionalinę mokėjimų agentūrą, Savivaldybę, išpardavė galvijų bandą. Kai bus sutvarkyti formalumai, Petreikiai nugriaus degėsius ir ketina statyti kitą namą. Pasak M.Petreikienės, tai turėtų būti net didesnis, patogesnis gyventi namas. Moteris svajoja apie šiltą ir erdvų vonios kambarį, nes iki šiol tai buvo šaltos patalpos su dušo kabina.

„Yra didelis sklypas, o pinigų į karstą neįsidėsi, tad tegul bus namas, nors vaikai tam nelabai pritaria“, - sakė M.Petreikienė.


Susipažino su žemės ūkio specialistais

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Žemė ir ūkis
  • 2006-02-10

Kretingos rajono savivaldybės meras Valerijonas Kubilius, vicemeras Juozas Mažeika, administracijos direktorius Valerijonas Černeckis susipažino su nuo šiol seniūnijose pradėjusiais dirbti žemės ūkio specialistais. “Manykime, kad šis mūsų susitikimas – kaip palaiminimas darbui”, - sakė rajono meras V.Kubilius.


Ministrė susitiko su Žemaitijos regiono ūkininkais

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Žemė ir ūkis
  • 2006-02-06

Skuode, šio rajono Tarybos Kaimo reikalų komiteto iniciatyva, įvyko žemdirbių susitikimas su žemės ūkio ministre Kazimiera Prunskiene. Ministrė į susitikimą atvyko lydima savo patarėjų bei ministerijos tarnautojų. Kretingos žemdirbių interesams šiame susitikime atstovavo Kretingos rajono tarybos Kaimo reikalų ir ekologijos komiteto pirmininkas Povilas Turauskis ir rajono Žemės ūkio skyriaus vedėja Ženeta Seniūnienė.

Skuodiškiai ministrę pasikvietė, norėdami gauti atsakymus į iš anksto suformuluotus klausimus dėl tiesioginių išmokų mokėjimo tvarkos, dėl pieno kvotų, dėl mėsinės gyvulininkystės perspektyvų, dėl kaimų infrastruktūros, netradicinių verslų vystymo ir t.t.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas