Pajūrio naujienos
Help
2025 Sausis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar, atsiradus galimybei, atsisakytumėte II pakopos pensijos kaupimo fondo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kuprinė

„Pajūrio naujienų“ jaunųjų žurnalistų akademijos nariai turi galimybę ne tik patys išbandyti žurnalisto darbą – rengti straipsnius, atlikti interviu, bendrauti su pašnekovais, ieškoti temų, bet ir susipažinti su kitomis žurnalistikai artimomis profesijomis. Šįkart jaunieji žurnalistai bendravo su ilgametę darbo patirtį žiniasklaidoje turinčiu fotografu Dariumi Šypaliu.

Darius „Pajūrio naujienose“ dirbti pradėjo 1995 m., prieš tai jis dirbo vaizdo operatoriumi Kretingoje veikusioje televizijoje „Kaukas“.

„Pirmą kartą man pasiūlė nufotografuoti motobolo varžybų Europos čempionatą Kretingoje, nuo to viskas ir prasidėjo“, – pradžią prisiminė jis.

Su jaunuoliais fotografas diskutavo apie šios srities išskirtinumus, į ką svarbiausiai atkreipti dėmesį, kokių savybių reikia norint būti fotoreporteriu. „Fotografija reportažuose visiškai skiriasi nuo mums visiems, regis, įprastos fotografijos, tarkim, vestuvių“, – skirtumus apibendrino jis, įvardinęs, kad redakcijoje dirbančiam fotografui reikia gebėti įamžinti akimirkas, jas pajausti – nuotrauka turi atrodyti tarsi gyva.

Susirinkusiems jaunuoliams taip pat buvo įdomu sužinoti, kas vyksta per įvykius. „Vykdami į kokį nors eismo įvykį, gaisrą ir panašiai, niekada nežinome, kas ten bus, todėl sprendimus tenka priimti vietoje“, – pasakojo D. Šypalis, akcentuodamas, kad tokiose situacijose reikia tapti tarsi nematomu, gerai žinoti įstatymus, kad jų nepažeistum tiek būdamas pačioje įvykio vietoje, tiek vėliau publikuodamas nuotraukas.

Per susitikimą jauniesiems žurnalistams fotografas pademonstravo ir pavyzdžius nuotraukų, kurios yra tinkamos žiniasklaidai. D. Šypalis taip pat paaiškino, ir kuo skiriasi fotografija popierinėje spaudoje nuo skaitmeninės spaudos, ką žurnalistui svarbu žinoti.

Fotoreporteris ir žurnalistas – dar viena svarbi fotografo darbo dalis. „Vykdami į reportažus turime gerai jausti vienas kitą, matyti, ką kuris daro, susitarti, kokių nuotraukų reikia žurnalistui, pasidomėti, apie ką bus rašoma ir kurie kadrai padės atskleisti temą“, – darnaus darbo su žurnalistu svarbą akcentavo fotografas.

Su jaunaisiais žurnalistais pasidalinus darbo patirtimi, susirinkusieji uždavė jiems rūpimus klausimus, diskutavo apie šių dienų fotografiją ir galimybes.

„Kuprinės“ informacija


Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos gatvės šokį populiarinanti grupė „Instinktas“ šokių festivalyje-konkurse „ŠOK 2023“ Kaune laimėjo I v.

Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos šokių kolektyvas „Instinktas“ dalyvavo Kaune įvykusiame reitinginiame festivalyje-konkurse „ŠOK 2023“. Kretingiškiai, vadovaujami šokių mokytojo Pauliaus Vaitkevičiaus, „Free dance formation“ šokio stiliaus kategorijoje jaunių amžiaus grupėje užėmė I v. – taip buvo įvertintas daujotiečių šokis „Skinny“.

Tai – ne pirmas „Instinkto“ laimėjimas: dukart paeiliui kolektyvas užėmė III v. „Nors buvo daug stiprių konkurentų, šįsyk labai stengėmės“, – tvirtino repeticijų salėn susirinkusios mergaitės, o jų treneris P. Vaitkevičius įsitikinęs, kad šių metų pergalei įtakos turėjo daug dalykų: ir rūbai, ir choreografija, ir kolektyvo artistiškumas realizuojant choreografinį sumanymą.

Šokių grupė „Instinktas“ Marijono Daujoto progimnazijoje šokėjus telkia jau 10 metų. Anot progimnazijos direktorės pavaduotojos Jūratės Račinskienės, šis neformaliojo ugdymo užsiėmimas yra populiarus tarp įvairaus amžiaus mokinių: ir vyresnio, ir jaunesnio amžiaus grupes noriai lanko po 20 ir daugiau mokinių, kai kurie jų grupėje šoka po kelerius metus, repeticijas lanko ir išėję mokytis į kitas mokyklas.

Anot P. Vaitkevičiaus, kolektyvas „Instinktas“ puoselėja gatvės šokio, arba šou, stilių, kuriam reikia ištvermės, vaidybos, jėgos, judrumo. Todėl ir repeticijos prasideda nuo atsispaudimų, pritūpimų, kitų jėgai ugdyti skirtų pratimų. Mergaitės pripažino: būna, jog per repeticijas pavargsta, tačiau žino, kad be ištreniruotų raumenų rezultato nebus.

Mokytojas teigė, kad šokėjams būtina motyvacija. „O tai pasiekiame per išvykas į konkursus, kurių ir mūsų regione, ir Lietuvoje rengiama pakankamai, tereikia tik noro ir galimybių juose dalyvauti. Kur vyksime, kokios mūsų galimybės – sprendžiame su šokėjais, jų tėvais, mokyklos administracija, kadangi tai neatsiejama ir nuo finansinių resursų: kainuoja transportas, starto mokesčiai, patiriama kitų išlaidų“, – kalbėjo P. Vaitkevičius, kurio pastebėjimu, šokis, dalyvavimas konkursuose mokiniams suteikia drąsos, pasitikėjimo savimi, ugdo sceninę kultūrą, kas neabejotinai pravers ir tolesniame gyvenime.


Kelionė laiku per knygą

  • Kuprinė
  • 2023-02-24

Žiemos pilkuma dažnai dienas paverčia niūriomis, ir jos bėga monotoniškai. Tačiau skaitantieji visada po ranka turi mažą pasaulėlį, į kurį, laikui užstrigus, galima pabėgti. Savo žiemos pilkumą išsklaidžiau perskaičiusi japonų rašytojo Toshikazu Kawaguchi romaną „Kol dar neatšalo kava“. Knygoje yra kelios tarpusavyje susijusios ilgesingos istorijos, kurios sušildo kiekvieno skaitytojo širdį ir įtraukia į pamatinių gyvenimo klausimų verpetą.

Sukelia jautrius apmąstymus

„Kol dar neatšalo kava“ knygos pagrindinis konceptas yra kelionės laiku. Siaurame Tokijo skersgatvyje, seno pastato rūsyje, jau daugiau kaip šimtmetį gyvuoja senovinė kavinukė. Joje ruošiama ypatinga kava, bet vyksta ir šis tas mįslingesnio.

Miesto legenda byloja, kad kavinėje galima keliauti laiku. Tačiau tokiai patirčiai priskiriama gana daug niuansų ir taisyklių, kurių kiekvienam lankytojui būtina paisyti keliaujant laiku.

Keturi žmonės susigundo leistis į tokią neįprastą kelionę, kad patirtų tai, ko gailisi nepatyrę.

Romane nagrinėjami gan jautrūs ir sunkūs klausimai – jei turėtumėte galimybę grįžti į praeitį, ką pakeistumėte? Kas būtų tas žmogus, kuriam išnaudotumėte vienintelį šansą kelionei laiku ir susitiktumėte galbūt jau paskutinį kartą?

Istorijų eigoje autorius atskleidžia tikrąją tiesą, lydinčią atsakymus į šiuos klausimus. O ta tiesa tokia – atsakymų išties visai nė nereikia. Romane per veikėjų patirtį mokoma susitaikyti su praeities klaidomis, užsimiršti ir žvelgti tik į ateitį. Atlaidumas sau ir tų „kas galėjo būti“ klausimų metimas iš galvos gydo žmogaus vidų.

Bendražmogiškas ryšys

Viena temų, išryškėjanti kiekvienoje trumpoje istorijoje, – žmoguje įsišaknijęs nebylus noras kasdienybėje atrasti bendražmogišką ryšį su kitu. Tai gali būti siekis padėti kitam, suprasti, atrasti bendrą kalbą, galimybė atsiverti ir išlieti jausmus. Romano veikėjų bendras kelionės laiku tikslas – vidinė ramybė, nutilę vidiniai balsai.

Magiškas ir fantastinis knygos aspektas yra tik priemonė, padedanti veikėjams susigaudyti gyvenime, atsakyti į taip rūpimus klausimus, ir, visų svarbiausia, nurimti.

Verta paminėti ir jaukią atmosferą, gaubiančią

kiekvieną knygos puslapį. Ankšta, jauki, antikvaro stiliaus kavinukė, garuojanti ir kvapni įvairiausių rūšių kava, pasikartojantys gero būdo ir širdies veikėjai. Autoriaus dėmesys subtilioms detalėms yra stebėtinas.

Rekomenduoju „Kol dar neatšalo kava“ perskaityti absoliučiai kiekvienam skaitančiam žmogui, nesvarbu, kokio amžiaus esančiam ar kokį kitonišką skonį knygoms turinčiam.

Kamilė PULOKAITĖ

„P. n.“ akademijos narys


Lietuvoje jau ne vienerius metus žinomos roko grupės „Jauti“ narys yra ir bosine gitara joje grojantis kretingiškis Matas Petrulis.

Kretingiškis Matas Petrulis, nuo mažens besidomintis muzika, tapo Lietuvoje jau spėjusios išgarsėti grupės „Jauti“ nariu, koncertuose groja bosine gitara. Su grupe jis planuoja išleisti netrukus pasirodysiantį albumą „Džiaugsmas“ ir jį pristatyti didžiausiame iki šiol dalyvautame koncerte Lietuvos parodų ir koncertų centre „Litexpo“ balandžio 6 dieną.

„Jauti“ – tai matematinio roko grupė, susibūrusi 2016 metais. Ji kuria muziką lietuvių ir anglų kalbomis, o dainų tekstais diskutuoja daugeliu temų: nuo spalvingų vaikystės momentų ir nostalgijos iki netobulo žmogaus, jaunuolio, apimto depresijos. Matas grupės veikloje pradėjo dalyvauti 2019 metais. Ši grupė buvo ne kartą nominuota Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A., 2021 metais laimėjo metų roko atlikėjo nominaciją.

Matas muzika domisi nuo mažens, dar būdamas darželyje dainuodavo su mokytoja. 2002 metais jis dalyvavo konkurse „Dainų dainelė“ ir tapo laureatu. Anksčiau jaunuolis lankė ir šokių užsiėmimus, bet muzika jam tapo artimesnė, nes jos dažniau klausydavosi, ilgainiui su ja ėmė sieti savo ateitį. Muzikos teorija kretingiškiui ne prie širdies, jis kūrinius atlieka iš klausos, nes itin jaučia muziką.

M. Petrulis bosine gitara anksčiau negrojo. Kai iš grupės „Jauti“ išėjo bosistas Steponas Davidavičius, jį draugai pakvietė tapti vienu narių. Kadangi Matas gitara ir anksčiau buvo grojęs, išmokti brazginti bosine buvo nesudėtinga. „Jauti“ nariai ieškojo žmogaus, kuris ne tik puikiai grotų, bet jaustų užsidegimą, aistrą muzikai, norėtų groti koncertuose.

„Kurti ir groti įkvepia tai, kad koncertuoti yra ir mano darbas, ir man patinkanti veikla. Jau bemaž metus gyvenu vien iš muzikos, todėl tai labai vertinu ir suprantu, kad dirbti drauge yra svarbu kiekvienam grupės nariui, tad dažnai vieni kitus motyvuojam, stengiamės padėti“, – tikino pašnekovas, prisimindamas, kad, vos pradėjus koncertuoti, kildavo sunkumų bandant suderinti muziką, bet, pasak jo, kartu įmanoma viskas.

Didžiausią įspūdį muzikui palieka koncertai ir juose besilankantys žmonės. „Koncertuose pasikrauni įkvėpimo, tokios geros energijos, kad nublanksta visos problemos. Muzika man padeda išlieti susikaupusias emocijas, ją klausydamas nuolat randi kažką naujo, kažko išmoksti“, – teigė M. Petrulis.

Linas DAUGĖLA

„P. n.“ akademijos narys


Susitelkę progimnazijos mokiniai, palaikomi tėvų, surinko per 1 tūkst. Eur, kuriuos skyrė iniciatyvai RADAROM!

Valstybės atkūrimo dienos 105-ojo jubiliejaus išvakarėse ir artėjant skaudžiai sukakčiai – karo Ukrainoje metinėms, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje buvo inicijuota paramos Ukrainai akcija, per kurią šios ugdymo įstaigos mokiniai – kas po kelias dešimtis centų, likusių nuo priešpiečių, o kas ir po daugiau eurų, netgi dovanotų gimtadieniui, – paaukojo 1 tūkst. 60 Eur, kuriuos perdavė RADAROM! organizacijai.

„Šia akcija norėjome parodyti, kad kiekvienas gali būti gynėjas – savaip prisidėdamas, savaip permąstydamas bendražmogiškąsias vertybes“, – teigė akcijos iniciatorės pedagogės Aldona Kruševičiūtė ir Esmiralda Butrimaitė, akcentuodamos, kad iniciatyvoje mokiniai dalyvavo savanoriškai, prieš tai informavus mokinių tėvus. Šių parama buvusi labai reikšminga, kadangi jie savo vaikams ne tik suteikė galimybę paaukoti pinigų, bet ir įdiegė suvokimą, kad tai galima padaryti kažko atsisakius – gal skanumyno, gal pramogos – ir mažyčiu indėliu prisidėti prie taikos. Ypač aktyviai paramos akcijoje dalyvavo pradinių klasių mokiniai.

„Mintys pakviesti mokyklos bendruomenę paaukoti Ukrainai sklandė jau seniai, juolab kad nuo mokslo metų pradžios apie karą Ukrainoje su mokiniais buvo kalbama, ir, vykdant „Sveikatiados“ projektą, mokiniai aukojo maisto produktų, su mokyklos psichologe ir šaulių organizacija rinko tvarsliavą, higienos priemones, vaistus, žiebtuvėlius ir kitas būtinas priemones“, – patikslino Marijono Daujoto progimnazijos direktorės pavaduotoja Jūratė Račinskienė.


Devyniolikmetė Gabija Daržinskaitė palaikymo komandos šokėja tapo 2017 metais.

Besilankantys krepšinio varžybose žino, kad per pertraukas į aikštelę išbėga palaikymo komandos šokėjos. Retai galime tiesiogiai pamatyti jų pasiruošimą ir išgirsti istorijas. Tad susipažinkite su kretingiške Gabija Daržinskaite, kuri papasakojo, kaip rengiamasi rungtynėms, treniruotėms, kuo ji užsiima ir koks yra palaikymo šokėjų gyvenimas iš arčiau.

Išbandė savo jėgas

Mergina šiuo metu studijuoja Vilniaus kolegijoje ir taip pat dirba konsultante. Ji nuo pat mažens mėgo šokti. Viskas prasidėjo dar nuo darželio laikų, kai mama pradėjo Gabiją vesti į Kretingos meno mokyklą, kurioje ji dainavo, taip pat šoko.

„Dainavimas nebuvo mano stiprioji pusė – labiau patiko šokiai, tad juos ir pasirinkau. Būdama pradinukė pradėjau lankyti pramoginius šokius”, – pradžią prisiminė kretingiškė.

Kiekvienais metais ją vis labiau domindavo pabandyti kažką naujo, tad po dvejų metų ji pradėjo lankyti aerobiką Kretingos sporto mokykloje. „Šokdama sporto mokykloje supratau, kad šokiai yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, todėl norėjau tobulėti ir siekti daugiau”, – prisiminė Gabija, įvardinusi, kad su sporto mokyklos grupe jai teko dalyvauti įvairiose varžybose, renginiuose.

Kiek vėliau vieną sezoną G. Daržinskaitė šoko Palangos krepšinio komandoje. Būtent tais metais ji suprato, kad nori būti krepšinio dalimi ir siekti dar daugiau.

Ši sporto šaka yra labai organizuota veikla, reikalaujanti daug treniruočių, atletiškumo ir komandinio darbo. Sužinojusi, kad vyksta atranka į Klaipėdos universiteto šokių grupės „Leader dance“ pagrindinę komandą, Gabija nutarė išbandyti savo jėgas. „Po sunkaus metų darbo buvau pakviesta į pagrindinę komandą, kurioje šokau 3-ejus metus”, – kalbėjo šokėja.


Jaunos roko grupės startas

  • Kuprinė
  • 2023-02-24

Septyniolikmetė kretingiškė rokerė Gabija Ceinoriūtė neįsivaizduoja savo gyvenimo be muzikos, matematikos ir istorijos. Gabija dainuoja ir roko muzikos grupėje „Bankrotas“.

Septyniolikos metų kretingiškė rokerė Gabija Ceinoriūtė kartu su bendraminčiais įkūrė savarankišką jaunimo roko muzikos grupę „Bankrotas“.

Užmigtų ir prie būgnų

Jaunąją rokerę G. Ceinoriūtę muzika traukė nuo mažens – pradėjo dainuoti būdama šešerių darželio „Žilvitis“ chore, o vėliau įstojo į Kretingos meno mokyklos chorinio dainavimo specialybę. „Būdama maža tikrai neturėjau nieko bendro su dabar atliekama roko muzika“, – juokėsi mergina.

Dainininkė pripažino, kad muzika plačiąja prasme yra tapusi neatsiejama jos kasdienybės dalimi. „Jei negroju pati, klausausi eidama gatvėje, mokydamasi – be to visiškai neįsivaizduoju savo gyvenimo“, – atviravo pašnekovė.

Nors klausosi įvairių muzikos žanrų, tačiau „sunkesnė“ muzika traukia labiausiai. „Man patinka triukšmas, pašėlęs rokerių gyvenimas, o scena yra ta vieta, kurioje aš pati galiu „išsitaškyti“, išlieti susikaupusią energiją, jausmus“, – sakė rokerė, kalbėdama apie priežastis, nulėmusias šio muzikos žanro pasirinkimą.

Gabijos teigimu, būtent sunkiosios muzikos chaosas ją ramina. „Galėčiau užmigti kad ir prie būgnų“, – juokėsi ji.

Matematika, istorija ir rokas

Nepaisant akivaizdaus roko muzikos savitumo, jaunoji rokerė savo kasdienybės neįsivaizduoja be matematikos ir istorijos. Gabijai istorija, matematika ir „metalas“ – geriausias būdas atsipalaiduoti.

„Žinoma, vyrauja stereotipas, kad, pavyzdžiui, matematikas niekada nebus geras muzikantas, tačiau viskas priklauso nuo žmogaus“, – tikino dainininkė. Paklausta, ar pavyksta skirti laiko visiems pomėgiams, mergina pripažino, kad kartais arba muzika, arba mokymasis nukenčia. „Tačiau aš labai vertinu mokslą ir visą gyvenimą sau sakiau, kad privalau suderinti jį su muzika“, – tvirtino Gabija.


Ant vienos Darbėnų gimnazijos sienų pakabintos platininės, auksinės, sidabrinės ir bronzinės žvaigždės, kuriose – gabiausi gimnazijos mokiniai. Gimnazijos direktoriaus pavaduotojos ugdymui Kristinos Balsevičienės teigimu, jau pastebimi gerėjantys mokinių mokymosi rezultatai.

Darbėnų gimnazijoje jau kelerius metus yra skatinami mokiniai, pasiekę aukštų mokslo rezultatų, pareigingai lankantys mokyklą ir aktyviai dalyvaujantys bendruomenės veikloje.

„Vaikai, kurie mokslo metus užbaigia aukštais rezultatais, nepraleidžia pamokų, skatinami skirtingai. Šiais mokslo metais mokiniams suteikėme kultūros pramogą – I–IV klasių mokiniai Klaipėdos dramos teatre stebėjo spektaklį pagal Hanso Kristiano Anderseno pasaką „Sniego Karalienė“, – pasakojo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Balsevičienė.

Viena esminių skatinimo priemonių – ant vienos gimnazijos sienų pakabintos platininės, auksinės, sidabrinės ir bronzinės žvaigždės, kurios atspindi, kaip kokiam mokiniui sekasi. „Gerėjančius mokinių pasiekimų rezultatus pastebėjome praėjus kokiems 2-iems metams, kai įrengėme žvaigždžių sieną. Iš pradžių joje puikavosi mažiau mokinių, po to jų skaičius augo. Mokiniai tikrai nori patekti ant tos sienos“, – sakė gimnazijos direktorė Sonata Litvinienė.


Balso keliu šlovės link

  • Kuprinė
  • 2023-01-27

Dvidešimties metų kretingiškis Jokūbas Jankauskas šiuo metu dalyvauja televizijos projekte „Lietuvos balsas“.

Kretinga gali pasidžiaugti turinti iš jos kilusį tikrą muzikinį talentą. Dvidešimties metų Jokūbas Jankauskas yra ne atlikėjas, instrumentalistas, įvairių TV laidų dalyvis ir šiuo metu gerai žinomo projekto „Lietuvos Balsas“ dalyvis. Atlikėjas su Kretingos jaunimu pasidalino savo patirtimi garsiajame šou.

Atkakliai žengė dar kartą

Išskirtinės priežasties ar paskatinimo dalyvauti „Lietuvos Balse“ J. Jankauskas neturėjo – tiesiog sumanė, kad tai būtų nebloga idėja. Tai buvo antrasis bandymas pateikti į projektą. Atlikėjo pagrindinė paskata – noras koncertuoti, rodytis, žinomumo didinimas, reklama.

Jokūbo laimei, nereikėjo dalyvauti jokiose atrankose – į projektą vaikinas buvo pakviestas. Kaip labiausiai nustebinusį dalyką muzikantas įvardijo „Lietuvos Balso“ projekto komandos rūpestį savo atlikėjais. Viskas – nuo maitinimo iki nakvynės – J. Jankausko buvo įvertinta teigiamai.

Lietuvos Balso pirmasis svarbus etapas – aklosios perklausos, kada atlikėjai pristato savo įvaizdį ir gabumus pirmuosiuose pasirodymuose. Jokūbas atliko anglų roko legendos Billy Idol kūrinį „Rebel Yell“. Pasirodymui pasiruošta iki smulkmenų – J. Jankauskas ir maniera, ir apranga įkūnijo akį traukiantį roko žvaigždės įvaizdį. Pasirodymą lydėjo aplodismentai ir nustebusių patenkintų teisėjų pastabos.


Buvusi „Pajūrio naujienų“ jaunųjų žurnalistų akademijos narė Aurelija Plokštytė po gimnazijos pasirinko žurnalistikos kelią.

Dvidešimt vienerių metų žurnalistikos trečio kurso studentė Aurelija Plokštytė jau ilgus metus siekia, kad būtų girdimi ne tik žmonės, bet ir gyvūnai.

Žurnalistas – vitražas

A. Plokštytė dar būdama moksleivė aktyviai dalyvavo „Pajūrio naujienų“ jaunųjų žurnalistų akademijoje, įkūrė internetinį puslapį „Laukinė komanda“. „Rašiau apie gyvūnų saugą, globą. Galbūt todėl ir pasirinkau žurnalistikos studijas, nes norėjau sužinoti, kaip profesionaliai tęsti šią veiklą“, – mergina apibūdino šių studijų pasirinkimą nulėmusias priežastis.

Pirmame kurse Aurelija atliko praktiką dienraštyje „Vakarų ekspresas“, o antrame – LRT televizijoje. Jos teigimu, žurnalistikos studijų teorinės paskaitos nėra kažkuo įspūdingos: „Visų pagrindų, tiesą sakant, išmokė „Kuprinė“. Stodama į šią studijų programą jaunoji žurnalistė tikėjosi, kad bus daug teorinių paskaitų, bet mažai praktikos, tikro žurnalisto gyvenimo, tačiau liko maloniai nustebinta. „Nemaniau, kad studentams tenka atlikti tiek daug realių užduočių – tikrai nesitikėjau, kad bus tiek”, – džiaugėsi pašnekovė.

Vis dėlto studentė pripažino, kad kai kurie kurso draugai stipriai nusivylė studijomis. „Tačiau man viskas daugiau ar mažiau patinka, nėra sunku, lieka laiko kūrybinei interpretacijai rengiant reportažus, nes žurnalistas – tai vitražas, pro kurį žmogus mato faktinę informaciją, mes tik pakoreguojam to vitražo spalvas“, – dalinosi jaunoji žurnalistė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas