Pajūrio naujienos
Help
2021 Gruodis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną-8°C debesuotumas 0 %
Naktį-14°C debesuotumas 29 %
Apklausa

Ar pritariate sostinės iniciatyvai atsisakyti šventinių fejerverkų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

Balsuokite už „Pajūrio naujienų“ 2021-ųjų Metų žmogų!

Edgaras ZABORAS
Arimantas MIKALOČIUS
Jūratė MAČERNIENĖ
Dalia ČINKIENĖ
Kazys MAKSVYTIS
Virginijus JAPERTAS
Ingrida TAUJANSKIENĖ
Alma JANKAUSKIENĖ
Nerijus ČAPAS
Ričardas JOVAIŠA
Komentarų topas

Prisiminė savo buvusį kolegą

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2006-03-03

Kretingos rajono stalo teniso žaidėjai surengė stalo teniso turnyrą savo kolegai, šviesaus atminimo Algimantui Akinskui paminėti. Šio žmogaus, daugelį metų gynusio mūsų rajono garbę įvairiose stalo teniso varžybose, tarp stalo teniso entuziastų nebėra jau ketverius metus.

“Šis turnyras kiekvienais metais pritraukia vis daugiau komandų. Pirmaisiais metais turnyre, kurį paskiriame Algimantui Akinskui atminti, dalyvaudavo tik mūsų rajono komandos. Šiemet jų sulaukėme iš Šiaulių, Akmenės, Šilutės, Plungės, Palangos. Daugelis iš šių komandų narių asmeniškai pažinojo Algimantą Akinską”, - sakė Vytautas Ročys, vienas iš turnyro organizatorių, Kretingos rajono stalo teniso klubo, kurio narys buvo ir A.Akinskas, pirmininkas.

Į turnyrą susirinko 11 komandų. Jos žaidė trijuose pogrupiuose. Pirmų-antrų vietų nugalėtojai sudarė finalinį šešetą.

Po atkaklių kovų pogrupiuose į jį pateko “Šilutės-l”, “Šilutės-2” komandos, Salantų “Salantas” (K.Stankus, R.Lubys, A.Venckauskas), Salantų “Puolimas” (D.ir T.Narmontai, R.Mažrimas), Kretingos “Kluonaliai” (J.Martinauskas, V.Sagaitis, H.Plukas) bei Kretingos “Vygedalis” (G.Žilys, V.Ročys, R.Narvilas).

“Visų šių komandų tarpusavio kovos prie žaliųjų stalų buvo įtemptos – nė vienai komandai nepavyko išvengti pralaimėjimo, o daugelis susitikimų baigėsi rezultatu 4:3 vienos iš komandų pergale. Pergalės siekis padarė savo: turnyras, prasidėjęs 10 valandą, baigėsi 22 valandą”, - turnyro eigą komentavo V.Ročys.

Tarp šešių komandų keturios iš jų surinko vienodai taškų. Tai “Šilutė-1”, “Salantas”, “Puolimas” ir “Vygedalis”. Tad nugalėtojai buvo išaiškinti, pasitelkus Lietuvos stalo teniso asociacijos nuostatus.

Turnyro, skirto A.Akinskui atminti, nugalėtojais tapo “Vygedalis”. Antrą vietą užėmė “Salantas”, trečią – “Puolimas”. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais, taurėmis ir piniginiais prizais.

“Simboliška tai, jog turnyrą padėjo pravesti Donatas Jokšas, kuris daugelį metų kartu su Algimantu Akinsku žaidė vienoje komandoje, kartu dalyvaudavo varžybose. Jis buvo turnyro kolegai atminti vyriausiasis teisėjas,” – dėkojo V.Ročys.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas