Pajūrio naujienos
Help
2021 Gruodis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną-8°C debesuotumas 0 %
Naktį-14°C debesuotumas 29 %
Apklausa

Ar pritariate sostinės iniciatyvai atsisakyti šventinių fejerverkų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

Balsuokite už „Pajūrio naujienų“ 2021-ųjų Metų žmogų!

Edgaras ZABORAS
Arimantas MIKALOČIUS
Jūratė MAČERNIENĖ
Dalia ČINKIENĖ
Kazys MAKSVYTIS
Virginijus JAPERTAS
Ingrida TAUJANSKIENĖ
Alma JANKAUSKIENĖ
Nerijus ČAPAS
Ričardas JOVAIŠA
Komentarų topas

Daukantukai improvizavo TV laidą „Myli nemyli“

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Kuprinė
  • 2006-02-24
“Daktaras” Donatas Strazdauskas (antras iš dešinės) meilės eleksyru gydė sužeistą Irmanto širdį.

Švento Valentino dieną Simono Daukanto vidurinės mokyklos aktų salė mirgėjo ir šurmuliavo nuo širdelių gausos, pakilios nuotaikos, skambios muzikos: pasibaigus pamokoms moksleivių taryba sukvietė mokinius ir pedagogus į improvizuotą TV laidą „Myli nemyli“.

Vienišių vaidinantis Irmantas Pikturna, kurio nesveikavo širdis, sutriko kraujotaka, turėjo išsirinkti labiausiai jam patikusią merginą. Vaikinui pasisekė – jo išrinktoji buvo ne melagė, ir jiedu laimėjo pagrindinį prizą – vaišes dviem asmenims vienoje miesto kavinių. Šampano taures atstojo širdelėmis puoštos stilizuotos žvakidės.

Laidos „Myli nemyli“ vedėją Leo sumaniai pamėgdžiojo sielą ir kraujotaką gydantis „daktaras“ - mokyklos mokinių prezidentas Donatas Strazdauskas. Jam talkino žavioji Livija – Simona Kuprytė.

„Švento Valentino diena yra ypatinga: joje – daug džiugesio, šventiškumo. Norėjosi kažką įdomaus parodyti savo draugams ir mokytojams. Per porą naktų sugalvojome siužetą, bet pateikėme jį netradiciškai. Galutinis sprendimas – ką išsirinks Irmantas - ir mums buvo nežinomas bei netikėtas. Reiks bėgioti apie kavinės langus, ir stebėti, kokia bus šių „įsimylėjėlių“ istorijos tąsa“, - juokavo „prezidentas ir jo patarėjos“ – moksleivių tarybos narės, trys Simonos: Kuprytė, Razmaitė ir Malatokaitė.

Nesveikuojantis“ Irmantas širdies sopuliams gydyti išsirinko Henriką Litvinaitę. Improvizuotoje „laidoje“ dar dalyvavo Viktorija Grikštaitė ir Rosita Mileikytė. Ji, beje, buvo tikroji melagė.

„Renginys paįvairino mokyklos gyvenimą. Kai saviškiai kažką daro, viskas yra įdomu“, - taip apie renginį atsiliepė pakalbinti moksleiviai Erikas ir Sandra.

Mokyklos direktorės pavaduotoja Vilma Urbonienė pasidžiaugė veiklia moksleivių taryba ir pačių sumanytu renginiu: „Nė nesitikėjom, kad žiūrovų susirinks tiek gausiai. Jaunimas visą dieną mus, mokytojus, stebino staigmenomis: per pertrauką buvome pakviesti į salę, skambėjo Meilės dienai skirtos eilės ir nuotaikinga muzika“.

Mokyklos direktorė Adelė Jonauskienė, tądien neįprastai išpuošta moksleivių – ant jos palaidinukės viena ant kitos kibo raudonos širdelės - tikino, jog Šv.Valentino diena jau tapo tradicine gerumo diena mokykloje. „Norėtųsi, kad meilė, kurią vaikai puoselėja mokykloje, augtų ir išliktų per visą jų gyvenimą“, - apie subtiliausią žmogaus jausmą kalbėjo direktorė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas