Pajūrio naujienos
Help
2023 Lapkritis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pasibaigė Žemaitijos krepšinio lygos Vakarų Lietuvos čempionatas. Reguliarųjį sezoną laimėję Plungės “Gealan-SM” krepšininkai esminę kovą dėl čempionų žiedų ir pereinamosios “HBH-Juozo alaus” daryklos taurės pralaimėjo Palangos “Naglio-SM” krepšininkams, treniruojamiems Žemaitijos krepšinio lygos vadovo Regimanto Juškos.

Palangos “Naglio-SM” komanda, iškovojusi Vakarų Lietuvos čempionų žiedus ir pereinamąją “HBH-Juozo alaus” daryklos taurę: priekyje (iš kairės) – Vytautas Buzas, Edvinas Žilys, Rokas Bloškys, Regimantas Šeštokas; stovi Robertas Zelickas, fizinio parengimo treneris Arvydas Dočkus, treneris Regimantas Juška, taurės steigėjas Juozas Matulevičius, Mindaugas Protas, Žilvinas Jašinskas, Vytenis Petkus, Kipras Grinevičus, Dalius Žymantas, Edgaras Katalevskis.

Antrąją vietą reguliariajame sezone užėmė Telšių “Džiugas”, trečią – Palangos “Naglis-SM”.

“Aš jau po pirmojo rato pasakiau, kad palangiškiai turėtų laimėti čempionatą, nes šie jauni krepšininkai kasdien žaidė vis geriau. O lemiamose rungtynėse, pastebėjau, palangiškiai į aikštę išbėgo, turėdami didesnę žaidimo motyvaciją, negu mano treniruojama komanda”, - per sezono uždarymo iškilmes, kurios įvyko “HBH-Juozo alaus” darykloje, kalbėjo Plungės ”Gealan-SM” komandos treneris Genadijus Glikmanas. Tai, kad “Naglis-SM”, ne sykį laimėjęs prieš pakankamai stiprias komandas, yra vertas čempiono vardo, pritarė ir plungiškių komandos rėmėjas Edmundas Paulauskas.

Žemaitijos krepšinio lygoje dalyvaujančios komandos sužaidė jau trečiojo Vakarų Lietuvos krepšinio čempionato sezoną. Anot lygos vadovo Regimanto Juškos, lygos rengiamas čempionatas kasmet tobulėja organizacine prasme, lyga ir toliau dirba demokratijos principu. “Tai reiškia, kad komandos gali startuoti pačia stipriausia sudėtimi – komandų nariai gali būti ir savo miestų, rajonų pirmenybėse žaidžiantys, savo miestų ar rajonų garbę kitose varžybose ginantys žaidėjai, - sakė R.Juška. – Žemaitijos lyga tik pradeda įsilieti į Lietuvos krepšinio gyvenimą, tačiau niekam jokios konkurencijos mes nesudarome. Tik noriu pasakyti, kad esame vienintelė lyga, kuri dirba su vaikais ir rūpinasi, kad augtų pamaina, kad vaikai, žaisdami daugiau varžybų, turėtų galimybę tobulėti”.

Žemaitijos krepšinio lyga ir toliau siekia įsikūrimo pradžioje užsibrėžto tikslo: pačiomis mažiausiomis lėšų ir laiko sąnaudomis surengti kuo daugiau rungtynių.

“Esama ir trūkumų, - pripažino lygos vadovas. – Per mažai bendradarbiaujame su žiniasklaida, dar nesutvarkėme lygos internetinio puslapio”.

Sezono uždarymo iškilmėse dalyvavę komandų treneriai sakė, kad trečiasis Žemaitijos krepšinio lygos Vakarų Lietuvos krepšinio čempionatas buvęs pats stipriausias pagal jame dalyvavusių komandų žaidimo lygį.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas