Pajūrio naujienos
Help
2023 Lapkritis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kiekvieną pavasarį prasidėjus ganiavai didėja rizika prarasti gyvulį. Šiais metais vėluojant pavasariui, gyvuliai į ganyklą išvesti vėliau. Tačiau gegužės 19 d. jau užfiksuota pirmoji vagystė. Senojoje Įpiltyje iš ganyklos pavogtas arklys.

2003 m. buvo pavogtas tik vienas gyvulys, 2004 m. ganiavos sezoną iš ganyklų rajone buvo pavogti keturi, o 2005 m. - septyni. Kiekviena vagystė atneša nuostolių, o kaltus asmenis išaiškinti ne visada įmanoma. Todėl prašome pačių gyventojų pasirūpinti savo turtu: didesnes gyvulių bandas aptverti, jei yra galimybė, juos saugoti, nakčiai gyvulius parvesti arčiau namų.

Praėjusiais metais dauguma naminių gyvulių pavogta didžiausioje rajono kaimiškųjų seniūnijų - Darbėnų seniūnijoje. Pasak Darbėnų policijos nuovados viršininko Tomo Mikelkevičiaus, siekiant užkirsti kelią gyvulių vagystėms, šiais metais organizuojamos ir jau aktyviai vykdomos prevencinės priemonės, kuriomis siekiama užkirsti kelią vagystėms, išaiškinti gyvulių vagis.

Policija suaktyvino patruliavimą kaimiškosiose rajono seniūnijose, tikrins turgavietes, prekyvietes, kur prekiaujama skerdiena. Į pagalbą patruliuojant kaimiškosiose rajono teritorijose policijos pareigūnai pasitelks policijos rėmėjus, Šaulių sąjungos narius.

Be aktyvios gyventojų pagalbos policijos darbas gali būti bevaisis, todėl visus rajono gyventojus prašome prisijungti prie šios akcijos ir padėti apsaugoti savo pačių turtą. Gyventojų, ypač kaimiškųjų rajono vietovių, ūkininkų, medžiotojų prašome atkreipti dėmesį į įtartinus automobilius, asmenis, besilankančius tamsiu paros metu prie ganyklų, sodybų, užsirašyti pastebėtų automobilių valstybinius numerius, modelį bei markę, spalvą, atkreipti dėmesį į ypatingus požymius, pvz.: garsiai veikiantį varikį, užrašus ant automobilių, įtartinų transporto priemonių judėjimo kryptis, laiką, kada jos pastebėtos. Apie tai reikia nedelsiant pranešti policijai šiais telefonais: 02 (iš mobiliojo ryšio telefono - 112), 79100, pasitikėjimo telefonu 75722.

Neringa RETKIENĖ

Policijos komisariato Organizacinio poskyrio specialistė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas