Šeštadienį Kretingos “Minija” savo aikštėje sužaidė šio sezono paskutiniąsias rungtynes. Paskutinį kartą rungtyniaudami stebint saviems žiūrovams, kretingiškiai iškovojo svarbią pergalę, 3:0 įveikę kitą Kretingos rajono komandą - Salantų “Salantą”.

Kretingos “Minija” savo aikštėje sužaidė šio sezono paskutiniąsias rungtynes.

“Minija” per visas vienuolika namie žaistų rungtynių iškovojo šešias pergales, dvejas rungtynes baigė lygiosiomis ir patyrė tris pralaimėjimus.

Rungtynės su salantiškiais prasidėjo aktyviai. Pirmieji su startiniu jauduliu susitvarkė kretingiškiai: jie palaipsniui perėmė žaidimo “vadžias” į savo rankas, vis ilgiau užsibūdami “Salanto” aikštės pusėje. Į ilgai trunkančias “Minijos” atakas svečiai atsakydavo greitomis kontratakomis, kurių viena, dar nesužaidus net penkiolikos minučių, galėjo baigtis įvarčiu į “Minijos” vartus.

Neįmušę įvarčio, salantiškiai visai netrukus jau patys buvo priversti išimti kamuolį iš savo vartų tinklo - po kampinio aukštai skriejantį kamuolį Mindaugas Tilvikas galva nukreipė tolimojo vartų virpsto link, o galvą spėjęs kyštelti kapitonas Audrius Tolis pasiuntė kamuolį į vartus.

Matėsi, kad praleistas įvartis kai kuriuos salantiškius gan stipriai išmušė iš vėžių ir jų žaidimas kuriam laikui pakriko. Tuo pasinaudoję kretingiškiai galėjo padvigubinti savo persvarą, bet atakoms užbaigti pritrūkdavo tikslumo.

Antrąjį kėlinį vėl aktyviau pradėjo kretingiškiai, tačiau netrukus jų žaidimas kiek išsiderino.

Įpusėjus antrajam kėliniui kretingiškiams pavyko atsigauti ir vėl daugiau grėsmingų momentų kildavo prie “Salanto” vartų. 74 minutę greita “Minijos” ataka po poros perdavimų svečių baudos aikštelėje baigėsi tiksliu Gedimino Žilio smūgiu iš 16 metrų į apatinį vartų kampą. 2:0 - “Minija” priekyje.

Paskutinį įvartį paskutinėmis rungtynių minutėmis įmušė Nerijus Andrijauskas, kuris prasiveržė į baudos aikštelę, suklaidino gynėją bei klaidingu judesiu “paguldęs” vartininką, pasiuntė kamuolį į vartus, taip padėdamas tašką šiose rungtynėse - “Minija” 3:0 nugalėjo “Salantą”.

Abiejose komandose geriausiais žaidėjais tapo vartininkai: “Salanto” komandos gretose - vartininkas Antanas Bertašius, o “Minijos” - net kelis kartus puikiai nuo įvarčio komandą gelbėjęs vartininkas Artūras Kačauskas.

“Minija” - “Salantas” - 3:0 (1:0).

“Minijos” sudėtis: Artūras Kačauskas, Audrius Tolis, Giedrius Arys, Stasys Brazauskas, Mantas Mažionis, Gediminas Žilys (Jurijus Kurbangalijevas), Artūras Kurbangalijevas, Tomas Vainora, Nerijus Andrijauskas, Ramūnas Grikšas (Karolis Norvilas), Mindaugas Tilvikas (Andrius Putcas).

“Minijos” įvarčiai: 24 min. - Audrius Tolis (1:0), 73 min. - Gediminas Žilys (2:0), 89 min. - Nerijus Andrijauskas (3:0).

Sekmadienį Kretingos “Minijos” žaidėjai ir gerbėjai sulaukė puikių žinių iš Telšių, kur “Mastis” savoje aikštėje lygiosiomis 1:1 baigė rungtynes su Kuršėnų “Venta” ir taip išsaugojo “Minijos” viltis užimti trečiąją vietą. Bronzos medalių laimėtojai spręsis paskutinio turo rungtynėse - šeštadienį 14.00 val. Gargžduose “Minijai” bus būtina pergalė lemiamose rungtynėse su “Bangelės” komanda. Reikia tikėtis, kad Kuršėnų “Ventos” komanda, dabar turinti vienu tašku daugiau negu “Minija”, praras taškus rungtynėse su lyderiais - “Mažeikių” komanda.