Pajūrio naujienos
Help
2023 Lapkritis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Festivalį pradėjo mokyklos šeimininkai – jaunieji „daukantukai“.

“Tartum lengvas pienės pūkas” – taip buvo pavadintas Žemaitijos zonos moksleivių dainų ir šokių festivalis, įvykęs Simono Daukanto vidurinėje mokykloje.

Festivalio rengėjai – Simono Daukanto vidurinės mokyklos muzikos ir choreografijos mokytojai – jį skyrė Motinos dienai. Pedagogai Judita Leščiauskienė, Raimonda Joskaudaitė, Rimantas Žižys, Daiva Beivydienė ir Inga Kutelienė šventei ruošėsi kelis mėnesius.

Festivalyje dalyvavo meno kolektyvai iš keturiolikos ugdymo įstaigų: Kretingos rajono bei Skuodo P. Žadeikio gimnazijos. Dalyvių į šventę susirinko per tris šimtus. Kelias valandas mokyklos aktų salėje skambėjo dainos ir šokis keitė šokį. Kolektyvų programos žanrai – labai įvairūs: nuo liaudiškos iki šiuolaikinių. Kelias valandas trukusios šventės dalyviai jautė ir lengvą jaudulį, ir pakilią bendravimo nuotaiką.

Pasak vienos iš festivalio organizatorių, choreografijos mokytojos Juditos Leščiauskienės, Simono Daukanto mokyklos pedagogai sumanė, kad reikalinga puoselėti naują tradiciją: parodyti kitiems, ką sugeba jų mokyklos meno kolektyvai ir kartu pasidžiaugti kitų Žemaitijos meno kolektyvų sugebėjimais. „Šiemet iš į festivalį kviestų Žemaitijos ugdymo įstaigų atsiliepė tik skuodiškiai. Tačiau tikimės, kad festivalis taps tradiciniu ir vis daugiau kolektyvų pareikš norą jame dalyvauti“, - įsitikinusi J.Leščiauskienė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas