“Virkštininkų dvaras” – rajono futbolo taurės varžybų nugalėtojas. Priekyje: (iš kairės) Robertas Ringys, Maksim Melechin, Virginius Valiukas, Andrius Paulauskas, Valdas Žalneravičius; stovi Remigijus Preikšaitis, Rolandas Bružas, Alfredas Kairys, Arūnas Vainora, Romas Steckis, Marius Valskis, Gerimantas Ringys, Artūras Bružas.

Finalinėmis futbolo taurės varžybomis baigėsi rajono futbolininkų sezonas.

Finale varžėsi “Sporto mokyklos” ir “Virkštininkų dvaro” komandos. Buvo laukta atkaklios dvikovos, nes abi komandos - rajono pirmenybių prizininkės. “Virkštininkų dvaras” - sidabro medalininkai, jos varžovai - bronzos. Ažiotažą kėlė tai, kad “Sporto mokyklos” ugdytiniai labai sėkmingai žaidė rajono futbolo pirmenybių antrame rate, o taurės varžybose pusfinalyje eliminavo praėjusių metų taurės laimėtojus ir šių metų rajono čempionus “Sanpola-Baltija” ekipą.

Pirmame kėlinyje jaunieji Sporto mokyklos futbolininkai pralaiminėjo 0:2, bet sugebėjo kėlinį baigti lygiosiomis. Viskas išsisprendė antrame kėlinyje. “Virkštininkų dvaro” komanda sugebėjo įmušti 4 įvarčius, varžovai atsakė tik vienu. Tad rajono taurė iškeliavo į Vydmantus. Taurės varžybose rezultatyviausiai Sporto mokyklos gretose žaidė Artūras Kurbangalijevas (4 įvarčiai), “Virkštininkų dvaro” - Audrius Paulauskas (14 įvarčių).

Finalo statistika: “Virkštininkų dvaras” - “Sporto mokykla” - 6:3 (2:2; Audrius Paulauskas - 3, Valdas Žalneravičius, Maksimas Melechinas, Marius Valskis - po 1; Gediminas Žilys - 2, Karolis Norvilas - 1).