Še5121926
Se6132027

Ar reikėtų tikrinti kandidatų į Seimą kompetencijas, sveikatą?

Saulius Rukša (kairėje) ir Raimondas Ubis

Prienuose įvyko 2024 m. Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas: į kasmet rengiamą čempionatą susirinko 164 badmintono veteranai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Jame dalyvavo ir Kretingos rajono badmintonininkai, atstovaujami sporto klubo „Žalgiris“ bei badmintono klubo „Smešas“.

Vienetų kategorijoje startavo tik SK „Žalgiris“: atstovai Raimondas Ubis ir Saulius Rukša. Amžiaus grupėje virš 65 metų abu mūsų rajono atstovai pasidabino medaliais: R. Ubis pelnė sidabro, o S. Rukša bronzos medalius. Dar geriau jiems sekėsi vyrų dvejetų kategorijoje. Lemiamoje dvikovoje mūsų badmintonininkai 2:1 (19:21; 21:13; 21;16) įveikė kitą Lietuvos porą Sigitą Liaudanską ir Algimantą Plytniką, beje, pastarasis buvo laimėjęs vienetų kategorijoje aukso medalį.

Amžiaus grupėje virš 55 metų žalgirietis Arnoldas Slušnys ir palangiškis Gintautas Šiaučiūnas finalinėje dvikovoje užtikrintai 2:0 (21:12; 21:18) įveikė Aurelijų Umantą ir Kęstutį Lukoševičių ir pelnė antrą aukso medalį Kretingos rajonui.

Moterų dvejetų kategorijoje virš 50 metų sidabro medalius iškovojo Kretingos BK „Smešas“ ir jo atstovė Violeta Slušnienė bei palangiškė Loreta Šiaučiūnienė. Jos tik finale 0:2 (16:21; 12:21) nusileido latvėms Ilzei Erničai ir Kristinai Šonmanei.

Du medalių komplektus amžiaus grupėje virš 40 metų iškovojo SK „Žalgirio“ badmintonininkė Ramunė Petrošienė. Mišrių dvejetų kategorijoje kartu su šiauliečiu Tomu Tiškumi buvo iškovoti sidabro medaliai. Finale nepasisekė įveikti pajėgią Lietuvos badmintonininkų porą – Ramūną ir Jurgitą Bilius. Pralaimėta po 33 min. trukusios dvikovos 1:2 (15:21; 22:20; 10:21). Tačiau auksu suspindėta moterų dvejetų kategorijoje: kartu su klaipėdiete Sandra Čečkauskiene triumfavo prieš lietuves Gintarę Juraitienę ir Ievą Vidzėnienę. Prireikė vėl trijų setų. Pirmas laimėtas 21:13, antras pralaimėtas 15:21. Bet trečiame jau karaliavo R. Petrošienė ir S. Česnauskienė – 21:5.