Še5121926
Se6132027

Ar reikėtų tikrinti kandidatų į Seimą kompetencijas, sveikatą?

Turnyro dalyviai ir nugalėtojai

Liepos 6 dieną Salantuose įvyko tradicinis šaškių–šachmatų turnyras. Kasmet šis turnyras pritraukia vis daugiau dalyvių, kurie atvyksta iš įvairių miestų: Palangos, Kretingos, Platelių, Klaipėdos bei patys salantiškiai ir imbariškiai.

„Džiugu, kad vyresnioji karta šį sportą populiarina ir yra puikus pavyzdys jaunimui, – teigė Salantų sporto organizatorė Sonata Valinskienė. – Šiais metais turnyre dalyvavo ir ypatingas svečias neregys, kuris pademonstravo, kaip neregiai žaidžia šaškėmis, kaip įvaldę šią sporto šaką.“

Šachmatų nugalėtoju tapo Donatas Valbasas (Skuodas), antra vieta atiteko Algirdui Kazlauskui (Plateliai) trečiąją vietą iškovojo Silvestras Baumila (Plateliai).

Šaškių nugalėtoju tapo Anatolijus Zorinas (Kretinga), antrąja vieta džiaugėsi salantiškis Kazimieras Galdikas, trečioji vieta atiteko Mindaugui Žilinskiui (Kretinga).