Pajūrio naujienos
Help
2024 Spalis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke310172431
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Apklausa

Ar reikėtų tikrinti kandidatų į Seimą kompetencijas, sveikatą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
 
Praeinant šiuo skirtingos temperatūros baseinėlių, kurių dugnas išklotas akmenukais, takeliu suaktyvinami organizmo refleksogeniniai taškai.

 

„Atostogų parko“ mineraliniame geoterminiame baseine naudojamas vanduo išgaunamas iš žemės gelmių.

Ištverti karščius vasarą, ypatingai daug dirbantiems ir stresą patiriantiems – iššūkis nemenkas. Per karščius galima ir nesikankinti, o šiltąjį vasaros laikotarpį paversti maloniomis ir kūną atgaivinančiomis atostogomis. Kokios gi malonios kūną atgaivinančios ir organizmą stiprinančios priemonės, kurias galima rasti didžiausiame Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatingumo komplekse „Atostogų parkas“? Pateikiame Jums Top 5 mūsų klientų labiausiai džiuginančių terapijų, kurios yra tikra atgaiva šiltomis vasaros dienomis, o taip pat ir sustiprina organizmą, aktyvindamos kraujotaką, valydamos limfą ir gerindamos bendrą organizmo būklę. 1. Pirtis vasarą? Dažnam atrodo, kam eiti į pirtį, kai tokiomis šiltomis dienomis norisi tik rasti ramų pavėsį ir ilsėtis jame, o ne ieškoti dar didesnės šilumos. Tačiau būtent vasarą pirties poveikis organizmui yra ypač naudingas. Vasarą nuo karščio prakaituojant užkemšamos odos prakaito liaukos, todėl organizmas tarsi dūsta, o pirties metu oda valoma, kūnui prakaituojant nuo odos paviršiaus nuplaunamos mirusios odos ląstelės. Oda tampa švaresnė, kūnui tampa lengviau kvėpuoti, po pirties kvėpuojama visa oda, todėl ir karščiai organizmui pakeliami lengviau. Milžiniška pirties nauda ir vidiniams kūno organams. Pirtyje suaktyvinama kraujotaka, treniruojamos kraujagyslės, todėl gerėja širdies veikla. Prakaitavimo metu šalinamos organizmą nuodijančios medžiagos, vadinamieji šlakai (giluminis poveikis).  

Dėl natūralaus kūno pasipriešinimo vandeniui mankštų metu suaktyvinama kraujotaka, limfotaka, visi raumenys dirba tolygiai.

„Atostogų parke“ yra net šešios skirtingos pirtys, todėl kiek-vienas ras savo mėgstamiausią. Mėgaujantis lauko baseinų erdve kviečiama išbandyti čia esančią pirtį „Širšių lizdas“. Mėgstantiems SPA malonumus – siūloma išbandyti muilo putų masažą. Gulint ant šiltų marmurinių gultų kūnas muilo putomis yra trinamas Kesė kempine, masažuojamas. Tai ir pirtis, ir masažas vienu metu, o taip pat nepakartojama patirtis, kurią galima patirti dviese – su draugu, mama, dukra ar mylimu žmogumi.

Mėgstantiems lietuvišką autentiškumą „Atostogų parkas“ gali pasiūlyti išbandyti pirčių programas su pirtininkais. Jų metų naudojamos natūralios vantos, kurias pirtininkai pasigamina patys iš čia pat augančių medžių ir žolių. Tokios pirties programos metu kūną ir mintis nuramina net keturios terapijos: kvapų (aromaterapija), garsų (garas, vantų šnarėjimas), vibracijos (vanojimas) ir šilumos (termoterapija). Be jau anksčiau minėto teigiamo pirties poveikio organizmui, tokių pirties ritualų metu nuraminamos mintys, sudeginamas stresas, kuris yra didžiausias organizmo nuodas.

Egzotikos mėgėjai „Atostogų parke“ gali išbandyti pirmąją pasaulyje natūralaus gintaro „Saulės“ pirtį. Šios pirties sienos, lubos, gultai yra iškloti gintaro plokštėmis. Naudingos gintare esančios medžiagos, iš kurių svarbiausia yra gintaro rūgštis, šilumoje pasklinda į orą ir į žmogaus organizmą patenka per odą. Žmogaus kūnas gauna organizmui būtinos gintaro rūgšties. Nedidelį šios gintaro rūgšties kiekį žmogaus organizmas pagamina pats. Tačiau esant didesniems fiziniams ar psichologiniams krūviams, gintaro rūgšties resursai organizme greitai išnaudojami. Tad šios terapijos metu stiprinamas imunitetas, dingsta nuovargis, apatija.

 

Būtent vasarą pirties poveikis organizmui yra ypač naudingas.

2. Mineralinis geoterminis vanduo. Vasarą organizmui gausiai prakaituojant, netenkama jam gyvybiškai būtinų mineralų. „Atostogų parko“ mineraliniame geoterminiame baseine naudojamas vanduo išgaunamas iš žemės gelmių – net 2 kilometrų gylio gręžinio. Šis baseinas – aukščiausios mineralizacijos visoje Lietuvoje. Jame yra net 80 g/l ištirpusių mineralinių druskų ir jis savo mineralizacija prilygsta Islandijos geoterminiams vandenims ar Izraelio Negyvajosios jūros vandeniui.

Plūduriuojant tokiame vandenyje organizmas pasisotina mineralais - K, Mg, Ca, Cl. Atkuriama jų pusiausvyra. Tai ypač aktualu per karščius, mat prakaituojant jų netenkama kartu su prakaitu.

Reguliariai naudojantis geoterminio mineralinio vandens procedūra „Mineralų jūra“ nereikia gerti papildų, mat organizmas mineralinių medžiagų gauna tiek, kiek jam tuo metu reikia. Perdozuoti neįmanoma. Na, o jei norite mėgautis vandens purslais po atviru dangumi su nauda organizmui, „Atostogų parkas“ gali pasiūlyti mineralizuotą baseiną. Šio apvalaus baseino, esančio lauko erdvėje, vandenyje yra 10 cheminių elementų (mineralų): bromas, chloras, bikarbonatas, manganas, natris, kalis, litis, kalcis, magnis, sulfatai. Mineralinis vanduo teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių, nervų, kaulų ir raumenų sistemų būklę. Panirus į šį nepaprastą vandenį, subalansuojamas raumenų tonusas, gerėja kraujagyslių, inkstų veikla, suaktyvėja giliųjų raumenų struktūrų kraujotaka, į audinius patenka daugiau deguonies. Tokį baseiną yra labai pamėgę mažieji „Atostogų parko“ lankytojai. Kadangi šiame lengvai mineralizuotame baseine nėra dirginama jautri vaikų oda, temperatūra visada palaikoma optimali 30–34 ?C, gylis – 1,4 m, todėl mažieji jame turkštis gali nors ir visą dieną.

 

Egzotikos mėgėjai „Atostogų parke“ gali išbandyti pirmąją pasaulyje natūralaus gintaro „Saulės“ pirtį.

3. Vandens kaskados ir masažinės srovės. Poilsiaujant „Atostogų parke“ būtina išbandyti bent dalį vandens kaskadų ir masažinių srovių, o mėgaujantis baseinais po atviru dangumi, jas išbandyti – vienas malonumas. Mėgaujantis tokia terapija vanduo nuo pečių tarsi nuplauna įtampą, stresą, masažuojant įtemptas vietas povandeninėmis srovėmis gerėja raumenų tonusas, kraujotaka, limfotaka.

4. Treniruotės vandenyje su profesionaliu treneriu. Vasarą per karščius norisi tik gulėti kur nors pavėsyje. Tačiau gydytojai primena, kad gerai kraujotakai palaikyti būtinas kasdienis fizinis aktyvumas. O vandenyje mankštintis net ir per karščius – vienas malonumas! Net 4 kartus per dieną vykstančios treniruotės vandenyje metu kūnas gerai prasimankština. Dėl natūralaus kūno pasipriešinimo vandeniui mankštų metu suaktyvinama kraujotaka, limfotaka, visi raumenys dirba tolygiai. Todėl po tokios mankštos jaučiamas malonus viso kūno nuovargis.

5. Kneipo takelis. Praeinant šiuo skirtingos temperatūros baseinėlių, kurių dugnas išklotas akmenukais, takeliu suaktyvinami organizmo refleksogeniniai taškai. Stimuliuojant pėdose esančius aktyvius taškus, stimuliuojama ir žmogaus vidaus organų veikla.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas