Pe4111825
Še5121926
Se6132027

Ar reikėtų tikrinti kandidatų į Seimą kompetencijas, sveikatą?

Kretingos ,,Minijos” futbolo komanda sužaidė paskutiniąsias I rato ,,TOPSport” I lygos rungtynes išvykoje su Panevėžio ,,Panevėžiu” B ir iškovojo pergalę rezultatu 3:1, pratęsdami pergalių seriją iki keturių.

Kretingos komanda prieš šias rungtynes sulaukė pastiprinimo – sugrįžo du vietiniai žaidėjai Valdas Jašmontas ir Gražvydas Steckys. Pirmą pavojingą momentą 13-ąją minutę atlaikė šeimininkai, bet jų smūgis skriejo šalia vartų. Tą pačią minutę krito pirmasis rungtynių įvartis, kai ,,Minijos” legionierius Okende laimėjo greičio lenktynes su trimis varžovų gynėjais ir nuginklavo vartininką, išvesdamas svečius į priekį. 38 min. Valdas Jašmontas baudos aikštelėje laiku atliko perdavimą legionieriui iš Brazilijos Nark Junior, kuris pasiuntė kamuolį į tinklą padvigubindamas persvarą 2:0. 73 min. šeimininkams sušvito viltis, kai iš baudos aikštelės prieigų Matas Pušnys sušvelnino skirtumą. Aštuntą pridėto laiko minutę savo įvartį pelnė ir į komandą sugrįžęs Valdas Jašmontas, taip įtvirtinęs ,,Minijos“ pergalę.

Paskutinėse pirmo rato rungtynėse mūsų komandai atstovavo: Rostylav Bielov, Vilius Kazlauskas, kapitonas Ernestas Mockus, Mantas Gedutis, Deividas Pipiras, Gražvydas Steckys, Nark Junior, Bekaye Diawara, Pierre Okende, Tobi Sabitu ir Valdas Jašmontas.

Po keturių pergalių iš eilės Kretingos ,,Minija”, surinkusi 23 taškus, pakilo į V turnyrinės lentelės poziciją, o artimiausias rungtynes po prasidėjusios pertraukos žais liepos 27 d. su Tauragės ,,Tauru”.