Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
 
B pajėgumo grupės moterų dvejeto prizininkės. Iš kairės į dešinę: Agnė Stankutė (Klaipėdos BK) ir Ramunė Petrošienė (Kretingos sporto klubas ,,Žalgiris''), Mariia Dovgalieva (Kretingos sporto mokykla) ir Ditė Kontrimaitė (Kretingos sporto mokykla), Vaida Slušnienė (BK ,,Smešas'') ir Ieva Januškienė (BK ,,Smešas'').

 

C pajėgumo grupės vyrų dvejeto prizininkai. Iš kairės į dešinę: Tomas Kiveris (Marijampolės BK ,,Sūduva'') ir Saulius Eibukas (BK Setas), Gintautas Šiaučiūnas (BK ,,Smešas'') ir Žilvinas Gelžinis (BK ,,Smešas''), Alenas Grigalauskas (,,Pajūrio raketė'') ir Martynas Sipavičius (,,Pajūrio raketė'').

Joninių  savaitgalį Kretingos sporto centro arenoje įvyko  atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės, į kurias suvažiavo svečiai iš Kauno, Marijampolės, Vilniaus, Šeduvos, Kelmės ir kt. Pirmenybėse dalyvavo  įvairaus amžiaus dalyviai: buvę sportininkai, veteranai, aktyviai sportuojantys ir mėgėjai. Kadangi čempionatas atviras – buvo suteikta galimybė dalyvauti visiems norintiems. 

Pasak Kretingos sporto mokykloje dirbančios trenerės ir badmintono klubo „Smešas“  įkūrėjos Vaidos Slušnienės, šiose pirmenybėse buvo sudarytos skirtingos pajėgumo grupės, todėl kiekvienas žaidėjas galėjo pasirinkti lygį, kuriame gali varžytis. Taip pat šiemet buvo priimtas sprendimas leisti dalyvauti patiems vyriausiems Kretingos sporto mokyklos badmintono klasės moksleiviams. Trenerė V. Slušnienė pasidžiaugė, kad aukščiausiame lygyje, moterų dvikovoje, čempionų laurus pelnė jos treniruojamos  Kretingos sporto mokyklos auklėtinės. 

Vaikų pirmenybėse dalyvavo vaikai nuo 10-ties iki 15-kos metų. Taip pat buvo trys skirtingos amžiaus grupės, dalyvavo per 40 dalyvių.

„Nepaisant, kad buvo ilgasis birželio savaitgalis, šiose pirmenybėse dalyvavo nemažai sportininkų, kuriems svarbi ši bendruomenė, kurie savo laisvalaikio ar atostogų laiką skiria badmintonui ir jo populiarinimui“, – kalbėjo V. Slušnienė, pasidžiaugusi, kad daugiau nei pusė susirinkusių buvo kretingiškiai.

„P. n.“ informacija 


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas