Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kazys PETRULIS:

– Pats didžiausias ir svarbiausias yra Kretingos Žiemos sodas. Esu ne sykį buvęs. Salantuose yra Orvidų sodyba. Kai jaunesnis buvau, lankydavausi ten dažniau. Kai vaikai atvažiuoja į svečius – jie lankosi parke, važiuoja prie dvaro, į Žibininkus, į Atostogų parką.

Silvija ČEPAUSKĖ:

– Labai gražus Kretingos lurdas, bet ir visa Kretinga yra labai graži. Kažkur toliau nelabai esu buvusi, bet gražu yra Japoniškame sode: esu jame buvusi pačioje pradžioje, kai savininkai tik jį įrenginėjo. Dar daug kur man pačiai reikia apvažiuoti, šiuo metu ne Kretingoje gyvenu. Dar galiu paminėti Kretingoje esantį Saulės laikrodį, vasaros estrada taip pat gražiai sutvarkyta. .

Dalė BERTAŠIENĖ:

– Galiu paminėti Žiemos sodą, esu buvusi jame ir ne sykį įvairias šventes ten esame šventę. Mūsų muziejaus erdvės labai gražios. Dar galiu paminėti įvairius Kretingos rajono piliakalnius, ypač – Įpilties piliakalnį, nuo ten kilęs mano vyras. O ir Salanto bei Minijos slėniai garsūs piliakalniais ir pažintiniais takais.

Petras NAVASAITIS:

– Kretingos rajone yra labai daug gerų ir gražių vietų. Noriu pasidžiaugti sutvarkyta Lazdininkų užtvanka: vasarai smėlio pripilta, krūmai iškirsti, puikiai paruošta poilsiavimui. Visa Kartena labai graži, Darbėnų miestelis džiugina. Porą sykių esu buvęs Japoniškame sode, bet man jis asmeniškai nepatiko – man nepriimtinas bonsų auginimo principas.

Kalbino Jurga BRAUKYLIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas