Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
 
Dziudo klubas „Ardonas“ plečia savo veiklą ir pradėjo mokyti jogos ir...

 

suburia įvairioms terapijoms.

Dziudo sporto klubas „Ardonas“ greitu metu taps Dziudo harmonijos akademija. Tokia žinia pasidalino klubo vadovas dziudo treneris Erikas Cchovrebovas. „Nuo šiol užsiimsime ne tik olimpine sporto šaka dziudo, bet ir organizuosime sekmadienines veiklas ne tik klubą lankantiems vaikams, jaunuoliams, bet ir suaugusiesiems, kurie nori patirti pilnatvę, vidinę ramybę ir fizinę stiprybę“, – planais pasidalino treneris.

E. Cchovrebovas neslėpė noro tapti holistiniu sveikatos ir gerovės centru, kuris suvienytų dziudo, jogą, meditaciją ir garsų terapiją: „Norisi sukurti harmonijos ir bendruomenės erdvę, kurioje kiekvienas mūsų galėtų atrasti ir tobulinti savo potencialą per integruotas kūno, proto ir dvasios praktikas. Tikslas – įkvėpti ir palaikyti sveiką gyvenimo būdą, skatinti vidinę ramybę ir stiprinti bendruomenės dvasią.“ Pirmąsias veiklas klubas „Ardonas“ pradėjo gegužės mėnesį, ir jas vykdo kiekvieną sekmadienį nuo 13 val. Vilniaus g. Nr. 8 pastate.

Anot E. Cchovrebovo, visuomenėje jaučiamas padidėjęs streso lygis, daug nerimo, pykčio, o tai griauna mūsų fizinę, emocinę sveikatą, kenkia tarpusavio santykiams. „Būtent tai ir paskatino suburti vaikus, jų tėvus į sekmadienines veiklas, kurias pradėjome nuo jogos pagrindu sukurtos programos. Ji, mano požiūriu, didina atjautą, mažina stresą, nerimą, moko būti tolerantiškais“, – treneris pastebėjo, kad žmonės, įvertindami jogos naudą, dažniausiai pasisako apie pagerėjusią fizinę ir emocinę savijautą, o pagerėjęs lankstumas gali pagerinti ir aerobinių, raumenų jėgos treniruočių rezultatus, sportinę būklę.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas