Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Valdas RAMAŠKA:

- Žinoma, pajutau ilgesnių dienų metą. Labai daug dirbam, auginam pomidorus, agurkus, tai tas šviesusis periodas tikrai padeda. Jau skaudu darosi suvokiant, kad po Joninių dienos ims trumpėti ir atrodo, kad tas ruduo greičiau artėja. Todėl Jonines ruošiuosi atšvęsti linksmai Indėnų kaime. 

Regina KUBILIENĖ:

– Taip, pajutau tą šviesesnį laiką, kai galima daugiau darbų pasidaryti, anksčiau keliamės, vėliau gulamės. Viskas žaliuoja, žydi, ilgesnė diena visai nevargina. Turiu daržą, tai darbelio užtenka. Graudu suvokti, kad po Joninių vasara tarsi persirita į kitą pusę. Su amžiumi švenčių aktyvumas mažėja, tai Jonines ramiai paminėsiu.

Antanas GEDMINAS:

– Nieko nebuvau susiplanavęs, tai nepajutau nei taip, nei taip. Joninės man paprasta, lyg eilinė, įprasta diena. Esu standartinio pensijinio amžiaus, tai mano šventės ramios. Per tiek metų esu įpratęs viską natūraliai priimti. Dėl trumpėjančių dienų tikrai nepergyvenu ir nemiga dėl to nekankina. 

Matas MOCKUS:

– Esu pensininkas, visas laikas yra mano. Man ar ilga diena, ar trumpa – tame pačiame laike gyvenu, Kultūros centre šoku ir vargo nematau. Kad dienos ima trumpėti pradedu pastebėti tik gerokai po Joninių, kažkur po mėnesio, po pusantro, rugpjūčio vidurio link. Jonines planuoju linksmai atšvęsti – su laužais, prie vaišių stalo. 

Kalbino Jurga BRAUKYLIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas