Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
 
„Muzikinio autobuso“ dalyviai – dainininkai ir bendrakeleiviai – stojo bendrai nuotraukai.

Praėjusio šeštadienio popietę maršrutiniu autobusu Nr. 2 po miestą važiavę kretingiškiai buvo maloniai nustebinti, kai gausi grupė dainingų parapijos žmonių, vos pajudėjus nuo „Senukų“ prekybos centro, užtraukė skambią giesmę – himną miesto globėjo šventojo Antano garbei, o po to pusvalandį visos kelionės metu traukė žinomas liaudies dainas.

Taip Kretingos katalikų parapijos vyrų choras „Cyrulis“, vadovaujamas Rasos Lapienės, ir jų bendraminčiai prisidėjo prie Šv. Antano atlaidų programos.

Vienas šios muzikinės akcijos organizatorių Rimantas Radzevičius po renginio pasidžiaugė, kad jų sumanymas pavyko ir sulaukė kretingiškių palaikymo: „Iš pradžių žmonėms buvo netikėta, kai gausi – apie 25 žmonių grupė, pajudėjus autobusui, užtraukė skambią giesmę, o po to ir patys pritarė dainoms. Vieni plojo, kiti išlipdami dėkojo. Manome, kad vairuotojui taip pat buvo smagu tokiu dainuojančiu autobusu sukti ratą per miestą.“

R. Radzevičius mano, kad jų pradėtą „Muzikinio autobuso“ idėją reikėtų pratęsti, juolab kad akcija patiko ir keliaujantiems miestiečiams, smagu buvo džiuginti žmonės ir patiems choristams. Anksčiau parapijos atlikėjai šventadieniais kretingiškiams rengdavo „Muzikinio balkono“ koncertus viršum „Lauros“ parduotuvės, dabar juos pakeitė „Muzikinis autobusas“.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas