Pe4111825
Še5121926
Se6132027

Ar reikėtų tikrinti kandidatų į Seimą kompetencijas, sveikatą?

Birželio 15 d. Kretingos ,,Minijos” komanda, treniruojama Tjago Bomfim, namuose žaidė XIV turo I lygos ,,TOPsport” ir palaužė V vietoje žengusius Mažeikių ,,Atmosferos” futbolininkus rezultatu 3:1.

Šeštą minutę Kretingos ,,Minija” susikūrė standartinę situaciją, Gabrielio Glugovskio smūgis atsitrenkė į sienelę, o Deivido Šiušos pakartotinis smūgis skriejo šalia vartų. Jau po minutės krito pirmasis įvartis, kapitonas Ernestas Mockus aplenkė varžovus ir galva nukreipė kamuolį į vartus.

46 min. kilo dar viena pavojinga situacija: varžovams pavyko atmušti kamuolį, bet Mantas Gedutis galingai smūgiavo į dešinį vartų kampą ir padvigubino persvarą. 48 min. šeimininkai turėjo dar vieną puikią galimybę, bet Nark Junior, turėdamas puikią progą, nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus. 53 min. pasitvirtino nerašyta futbolo taisyklė ,,neįmuši tu, įmuš tau” ir po kampinio Mažeikių ,,Atmosfera” sušvelnino skirtumą. 63 min. ,,Minijos” puolėjas Okende apžaidė varžovų gynėją ir iš dešinio krašto pelnė puikų įvartį, atstatydamas dviejų įvarčių persvarą 3:1.

75 min. Okende surengė dar vieną reidą šį kartą kairiuoju kraštu, bet vartininkui pavyko atremti smūgį. Rungtynės tuo ir baigėsi. Po pergalės ,,Minija” aplenkė varžovus turnyro lentelėje ir pasigerino savo pozicijas. Sužaidus keturiolika turų, ,,Minija” po trijų iš eilės pergalių pakilo į VII turnyrinės lentelės poziciją.

Šio turo rungtynėse mūsų komandai atstovavo: Rostylav Bielov, Vilius Kazlauskas (91 min. Kajus Baltmiškis),  Ernestas Mockus  (kapitonas), Mantas Gedutis (80 min. Matas Mazgeika), Deividas Pipiras (79 min. Kohei Yoshida), Nark Junior, Bekaye Diawara, Gabriel Glugovskis (89 min. Simonas Galdikas), Pierre Okende (79 min. Leonardo Glugovskis), Tobi Sabitu ir Deividas Šiuša.

Birželio 21 d. Kretingos ,,Minija” žais paskutiniąsias pirmo rato rungtynes išvykoje su ,,Panevėžys” B komanda.