Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar kandidatams į valstybių prezidentus turėtų būti taikomas maksimalaus amžiaus cenzas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Remigijus PAPLAUSKAS:

– Kaip tauta nusprendė – taip ir yra. Kas jį išrinko, jis tiems ir atstovauja. Aš asmeniškai kitus rinkau. Manau, kad šių rinkimų skaičiavimai yra neproporcingi, labai jau įdomiai tie procentai skaičiuojasi. Europos Parlamento rinkimai, manau, – tik pinigams gauti, užtat žmonės ir neina balsuoti, nėra aktyvūs rinkimuose.

Narūnas LIDEIKA:

– Tai jis pats net sakė, kad nesitikėjo tokios pergalės. Bet, jei žmonės rinko, vadinasi, kažkas tikėjosi. Tas veikėjas gal truputį nenuspėjamas, manau, ir Europoje turėtų spardyti duris – per daug tyliai ten žmonės būna.

Stasė KONTRIMIENĖ:

– Gerai vertinu – žmonės jį išrinko, vadinasi, demokratija yra. Bet vienas žmogus niekada nepadarys įtakos, jis turės ten prie kažko jungtis. Pasitikiu žmonėmis – tiek Andrius Kubilius, tiek Rasa Juknevičienė, kiti atstovauja savo rinkėjams, tad ir jis atstovaus savo. Jei Petrą Gražulį išrinko, vadinasi, Lietuvoje tikra demokratija.

Irena SKAUSMENIENĖ:

– Aš esu pritrenkta, negaliu įsivaizduoti, kaip toks žmogus gali ten patekti. Jis yra gargždiškis, jis Gargžduose žmonėms labai daug ką padaro, pataikauja, ir gargždiškiai jį renka. Bet šiaip aš neįsivaizduoju, kaip žmogus, net nemokėdamas užsienio kalbos, gali eiti ir dirbti tokioje vietoje. Juk bendrauti ten reikia su daugybe žmonių ir su kiekvienu per vertėją nepakalbėsi.

Kalbino Jurga BRAUKYLIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas