Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
 
Šventės akimirka: (iš kairės) Imbarės seniūnas Antanas Turauskis, Salantų miesto seniūnė Jolanta Ažondenienė ir Salantų meno mokyklos direktorė Silvija Piluckienė.

 

Salantų meno mokyklos mokiniai ir absolventai bendruomenei sukūrė ypatingą šventę.

Salantų meno mokyklos mokiniai ir absolventai bendruomenei sukūrė ypatingą šventę.

Absolventai kartu su kitais meno mokyklos draugais salantiškiams ir miesto svečiams sukūrė ypatingą šventę – bendruomenę labai pradžiugino meno mokyklos administracijos mintis renginį suorganizuoti gražiausioje Salantų viešojoje erdvėje – parke.

Meno mokyklos direktorė Silvija Piluckienė, savo kalboje paminėjusi, kad renginys Salantų miesto parke suteikia galimybių atrasti naujas erdves ir pajusti naujas emocijas, pasveikino visus kartu susirinkus į muzikos ir spalvų šventę.

Kalbėdama apie takus, kurie prasideda iš namų, veda į mokyklą ir kurie tarsi upė išplukdo į platų vandenyną, ji kiekvienam absolventui linkėjo pajusti tai, kas yra svarbiausia ir teikia džiaugsmo. Padėkojusi mokiniams už smalsumą ir kūrybiškumą, mokytojams – už surastus talentus ir profesionalų požiūrį į kūrybinį ugdymą, direktorė padėkojo ir tėvams už vaikams suteiktą galimybę mokytis menų, už paramą, šilumą ir koncertinį jaudulį, lydint vaikus į festivalius ar laukiant po pasirodymų grįžtant namo.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas