Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Su Kretingos sporto mokykla šiemet atsisveikino ir būrys krepšininkų, kuriems sėkmės linkėjo sportinės aerobikos šokėjos, vadovaujamos Irinos Šlimienės.

Sportininkų eisena nuspalvino ir Kretingos sporto centro prieigas.

Kretingos sporto mokyklos bendruomenė paminėjo Olimpinę dieną, atsisveikino su mokyklą baigusiais sportininkais ir padėkojo aktyviausiems ir labiausiai visuomeniškiems bendruomenės nariams.

Visas pasaulis, Lietuva, ne išimtis – ir Kretinga, su nekantrumu laukia Paryžiaus vasaros olimpinių žaidynių. Olimpinės dienos paminėjimas – renginys, skirtas pajausti olimpinių žaidynių dvasią, skatinti sportą ir aktyvų gyvenimo būdą. Šią dieną didelė dalis Kretingos sporto mokyklos bendruomenės paminėjo Pranciškonų gimnazijos stadione.

Renginį pradėjo jo vedėjas krepšinio treneris Henrikas Lubinas, kuris pakvietė sugiedoti Lietuvos respublikos himną ir, kaip dera sportininkams, padaryti mankštą. Po jos Sporto mokyklos eisena išžygiavo į Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos stadioną, kuriame eisenos dalyvių laukė fizinės užduotys. Jas atlikę šventės dalyviai persikėlė į Kretingos miesto dirbtinės aikštės futbolo stadioną.

Renginio dalyvius pasveikino Kretingos rajono savivaldybės vicemerė Vaida Jakumienė, sporto mokyklos direktorius Remigijus Malakauskas ir Sporto mokyklos tarybos narė mokinė Smiltė Bistrovaitė. Taip pat buvo pagerbti mokyklą baigę mokiniai, kuriems įteikti neformaliojo švietimo pažymėjimai, buvo apdovanoti aktyvūs ir visuomeniški mokyklos mokiniai.

Kretingos sporto mokyklos informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas