Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vasaros pradžia Kretingos rajono seniūnijose

  • Jurga BRAUKYLIENĖ
  • Kaimo bendruomenėse
  • 2024-06-07

Atnaujintas Šlaveitų kaimo kryžius

Vinguriuoja Kurmių takas

Vasara – ne tik atostogų, bet ir darbymečio metas. Šiuo metu, ypač gerai nulijus, viskas veši, žaliuoja ir sparčiai auga, todėl visose seniūnijose vyksta intensyvūs žolės pjovimo darbai, tvarkomos pakelės, laistomi žvyrkeliai.

Kretingos miesto seniūnijoje dabar pats miesto šventės pasirengimo įkarštis, žvyruojamos gatvės, plaunami šaligatviai, ruošiamasi renginiams, koncertams ir didžiuliam lankytojų srautui.

Kretingos seniūnijoje, Kurmaičiuose, pratęstas Kurmių takas, kuris, apgaubtas medžių vėsa, atveda prie sūpynių. Tai geras puskilometris atgaivos, nesunkiai įveikiamas kiekvieno, mėgstančio neilgas distancijas.

Salantų seniūnijoje, susitikus su Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešosios bibliotekos atstovais, buvo nuspręsta įrengti knygomatą, kuriame bekontakčiu būdu bus galima užsisakyti knygų. Numatoma knygomato vieta – šalia seniūnijos.

Kartenos seniūnijos seniūnė Arūnė Putvinienė pasidžiaugė, kad buvo patikrintas visų šios seniūnijos gatvių apšvietimas, pakeistos lempos. Taip pat padirbėta su Kartenos kapinių potvynio padariniais – pakeltas gruntas, sutvarkytos nuo lietaus nukentėjusios kapavietės. Darbus atliko Kęstučio Domarko įmonė.

Vydmantų seniūnijoje šiuo metu vyksta Mokyklos gatvės kapitalinis remontas, rengiamas šios gatvės apšvietimas.

Imbarės seniūnijos seniūnas Antanas Turauskas pakvietė visus apsilankyti atnaujintose paplūdimio maudyklose, o Darbėnų seniūnas Alvydas Poškys nuoširdžiai pasidžiaugė Šlaveitų kaimo bendruomenės iniciatyva šalia koplytėlės atnaujintu kryžiumi ir nauja aplink jį esančia tvorele. Pagrindinė šios atnaujinimo idėjos iniciatorė yra buvusi Šlaveitų-Kumpikų seniūnaitė Vilma Daukšienė, su šeima šiam projektui padovanojusi medienos.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas